• Opinie Krotrans

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Krotrans? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Krotrans

  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Krotrans jest jedną z firm transportowych z Francji. Możesz już teraz ocenić tego przewoźnika i zajmuje to tylko chwilę. Jeśli szukasz najlepszej oferty dla siebie i zastanawiasz się czy będzie to Krotrans sprawdź opinie innych użytkowników i przekonaj się czy warto jest skorzystać z ich oferty.

  Przewoźnik Krotrans opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Krotrans

  Krotrans Logistics jest pojedynczą firmą powstałą w Polsce w 2012 roku. W firmie zatrudnionych jest niecałe 100 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Tychach, jednak firma posiada również oddział w Zielonej Górze. W 2020 roku Krotrans uzyskał przychód w wysokości 171 442 998 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Krotrans i wystawić opinie?

  Korzystałeś z usług firmy Krotrans i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniem? W naszym formularzu możesz w szybki i prosty sposób ocenić usługi wielu firm transportowych z całego świata, w tym również firmy Krotrans. W formularzu do zaznaczenia są trzy kryteria, oceniane w skali od 1 do 5, do których zalicza się:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej wyżej wymienionych kryteriów znajduje się okienko, gdzie można podzielić się własną opinią i zaznaczyć czego dokładnie ona dotyczy. Jakiej przesyłki ona dotyczy, z jakiego i do jakiego kraju lub, którą drogą była ona transportowana. Opisanie wystawionych ocen pomoże lepiej zobrazować jakość usług danego przewoźnika.

  Oferta Krotrans

  W swojej ofercie firma posiada transport drogowy różnego rodzaju. W ich skład wchodzą cysterny spożywcze, plandeki czy chłodnie. Flota cystern spożywczych stanowi około 250 pojazdów stosowane przez firmę w większości przypadków do przewozu czekolady, glukozy, soków, koncentratów czy gliceryny. Krotrans zajmuje się również przesyłkami kurierskimi, przesyłkami ekspresowymi i logistyką.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szybka wycena w serwisie GlobKurier.pl pozwala w prosty sposób wycenić paczkę i poznać oferty największych operatorów transportowych na rynku. Cały proces jest bardzo intuicyjny i sprowadza się do uzupełnienia danych o przesyłce, takich jak wymiary i waga. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system ukaże oferty cenowe wielu przewoźników, gdzie możesz wybrać najlepszą pod siebie opcję. Następnym krokiem jest przejście do formularza w którym należy uzupełnić dane nadawcy i odbiory oraz opłacić przesyłkę.