Menu

Opinie KMC Services

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy KMC Services? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

KMC Services

Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dzisiaj na rynku znajdziesz wiele firm transportowych, przez co wybór najlepszej jest znacznie trudniejszy. Sprawdź jakie oceny ma firma KMC Services i czy warto korzystać z ich rozwiązań transportowych. Jeśli korzystałeś kiedy z ich usług to zachęcamy do podzielenia się własną opinią na temat jakości ich serwisu.

Przewoźnik KMC Services opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku KMC Services

KMC Services to pojedyncza firma logistyczna założona w Polsce w 2002 roku. Prezesem firmy jest  Katarzyna Chabinka. KMC Services jest zatrudnionych około 100 pracowników. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 58 869 834 zł.

Jak ocenić przewoźnika KMC Services i wystawić opinie?

Ranking kurierów umożliwia wystawienie ocen wielu firmom transportowym w tym również firmie KMC Services. Chcąc podzielić się własnym doświadczeniem z firmą przejdź do formularza i zaznacz w systemie pięciogwiazdkowym następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Pod wyżej wymienionymi kryteriami znajdziesz pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. Warto dokładnie opisać ewentualny problem lub opisać dlaczego jesteś zadowolony z usługi. Podaj również czego dotyczyła Twoja przesyłka. Każda ocena będzie istotna dla przyszłych Klientów firmy.

Oferta KMC Services

KMC Services specjalizuje się w 6 obszarach usług, w tym w magazynowaniu, usługach podnoszących wartość VAS, transporcie, doradztwie logistycznym, obsłudze budowy magazynów BTS i e-commerce. W przypadku usług transportowych firma organizuje przewóz towarów intermodalny, morski, lotniczy i drogowy. Usługi samochodowe obejmują transport krajowy i międzynarodowy w Europie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz poznać oferty w najlepszych cenach i porównać przewoźników w jednym miejscu? Sprawdź formularz szybkiej wyceny na stronie głównej GlobKurier.pl. Jedyne co musisz podać to wymiary, waga i ilość przesyłek oraz kraj skąd i dokąd ma zostać ona przesłana. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system zaprezentuje Ci szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Po wyborze jednego z nich przejdziesz do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy i opłacenie przesyłki.