• Opinie KMC Services

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy KMC Services? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  KMC Services

  Logo
  2
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  2
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Dzisiaj na rynku znajdziesz wiele firm transportowych, przez co wybór najlepszej jest znacznie trudniejszy. Sprawdź jakie oceny ma firma KMC Services i czy warto korzystać z ich rozwiązań transportowych. Jeśli korzystałeś kiedy z ich usług to zachęcamy do podzielenia się własną opinią na temat jakości ich serwisu.

  Przewoźnik KMC Services opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku KMC Services

  KMC Services to pojedyncza firma logistyczna założona w Polsce w 2002 roku. Prezesem firmy jest  Katarzyna Chabinka. KMC Services jest zatrudnionych około 100 pracowników. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 58 869 834 zł.

  Jak ocenić przewoźnika KMC Services i wystawić opinie?

  Ranking kurierów umożliwia wystawienie ocen wielu firmom transportowym w tym również firmie KMC Services. Chcąc podzielić się własnym doświadczeniem z firmą przejdź do formularza i zaznacz w systemie pięciogwiazdkowym następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Pod wyżej wymienionymi kryteriami znajdziesz pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. Warto dokładnie opisać ewentualny problem lub opisać dlaczego jesteś zadowolony z usługi. Podaj również czego dotyczyła Twoja przesyłka. Każda ocena będzie istotna dla przyszłych Klientów firmy.

  Oferta KMC Services

  KMC Services specjalizuje się w 6 obszarach usług, w tym w magazynowaniu, usługach podnoszących wartość VAS, transporcie, doradztwie logistycznym, obsłudze budowy magazynów BTS i e-commerce. W przypadku usług transportowych firma organizuje przewóz towarów intermodalny, morski, lotniczy i drogowy. Usługi samochodowe obejmują transport krajowy i międzynarodowy w Europie.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz poznać oferty w najlepszych cenach i porównać przewoźników w jednym miejscu? Sprawdź formularz szybkiej wyceny na stronie głównej GlobKurier.pl. Jedyne co musisz podać to wymiary, waga i ilość przesyłek oraz kraj skąd i dokąd ma zostać ona przesłana. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system zaprezentuje Ci szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Po wyborze jednego z nich przejdziesz do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy i opłacenie przesyłki.