Menu

Opinie KINTESTU WORLD EXPRESS

Korzystałeś z usług firmy KINTESTU WORLD EXPRESS ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

KINTESTU WORLD EXPRESS 

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz wysyłać swoje ładunki kontenerowe szybko i tanio? Do dyspozycji masz wielu przewoźników morskich. Wśród nich jest KINTESTU WORLD EXPRESS. Co warto wiedzieć na temat jego oferty? W jaki sposób wycenić przesyłkę szybko i uzyskać najbardziej korzystną wycenę w ramach usługi brokera kurierskiego Globkurier.pl?

Przewoźnik KINTESTU WORLD EXPRESS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku KINTESTU WORLD EXPRESS

KINTESTU WORLD EXPRESS został wydzielony w 1970 r. z Kinki Nippon Tourist Co. Świadczy usługi spedycji krajowej i zagranicznej. Ma swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Obsługuje transport ładunków kontenerowych zarówno do innych krajów azjatyckich, jak i portów w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Australii czy Oceanii. Zajmuje się transportem drobnicowym, jak i całokontenerowym. Dzięki rozwiązaniom Container Round Use firma minimalizuje ślad węglowy. Fracht morski dociera do 46 krajów na całym świecie, 298 miast i 688 lokalizacji. Zapewnia stabilną przepustowość przez cały rok na większości głównych tras morskich.

Jak ocenić przewoźnika KINTESTU WORLD EXPRESS i wystawić opinie?

Jeżeli mieliście okazję korzystać z usług przewoźnika morskiego KINTESTU WORLD EXPRESS, to możecie wystawić mu opinię na stronie globkurier.pl i to niezależnie od tego, czy korzystaliście z usług tego brokera kurierskiego, czy w inny sposób zamawialiście usługę przewozową. Otóż dostępna jest ocena usługi w zakresie szybkości transportu, kosztu transportu, a także tego, czy warto polecić usługi danego przewoźnika. Można przyznawać w każdej kategorii odpowiednią według siebie ilość gwiazdek. Oczywiście można również wpisać dodatkowy komentarz, dzieląc się swoimi uwagami czy też uszczegóławiając swoją ocenę. W ten sposób pozostałe osoby, które chcą skorzystać z usług, mają pełniejszy obraz przewoźnika.

Oferta KINTESTU WORLD EXPRESS

Kintestu World Express zajmuje się zarówno transportem towarów łatwo psujących się, ponadgabarytowych, jak i niebezpiecznych. Oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe między innymi dla branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, czy transportu ropy i gazu. Ponadto udostępnia przyjazny dla użytkownika system śledzenia ładunku, czy też korzystne i elastyczne dodatkowe ubezpieczenie ładunku.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Gdy macie zamiar wysłać przesyłkę frachtem drogowym, lotniczym czy też morskim, koniecznie wejdźcie na stronę szybkiej wyceny i skorzystajcie z porównywarki firm kurierskich. Wpiszcie wymiary przesyłki i wagę, a także podajcie kraj nadania i odbioru. Wpiszcie także ilość przesyłek do wyceny. Po kliknięciu “wyceń przesyłkę” pojawi się lista firm kurierskich. Wybierzcie najlepszą opcję, a następnie wpiszcie dane nadawcy i adresata. Zaznaczcie usługi dodatkowe, jeśli z takich chcecie skorzystać, a następnie opłaćcie przesyłkę online. Po zaksięgowaniu wpłaty na Waszej poczcie e-mail pojawią się dokumenty przewozowe do wydruku. Zabezpieczcie przesyłkę, dołączcie dokumenty i czekajcie na kuriera!