Menu

Opinie Kimlog

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Kimlog? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kimlog

Logo
3.7
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Kimlog to firma, która może pochwalić się transportem towarów masowych o i wysokiej wartości. Ma szeroką ofertą, która dedykowana jest różnym branżom. Podziel się z nami swoją opinią na temat tego przewoźnika. Czy byłeś zadowolony z usługi czy pojawiły się jakieś problemy. Jeśli masz wątpliwości czy jest to wybór dla Ciebie sprawdź oceny innych użytkowników.

Przewoźnik Kimlog opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Kimlog

Kimlog jest pojedynczą firmą powstałą w Polsce w 2013 roku. Łącznie w Polsce w ramach firmy pracuje około 10 osób. Prezesem Zarządu jest Mikhail Bialinis. W 2020 roku firma osiągnęła 5 990 000zł.

Jak ocenić przewoźnika Kimlog i wystawić opinie?

Kimlog może przewieźć towary płynne i suche, artykuły spożywcze czy towar o wysokiej wartości. Jeśli chciałbyś podzielić swoją opinią na temat usług tego przewoźnika wystarczy przejść do formularza oceny i zaznaczyć swoją ocenę od 1 do 5 w poniższych kategoriach:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdzie się dodatkowe pole, w którym możesz dokładnie opisać swoje doświadczenie z tym przewoźnikiem. Zostawiając swój komentarz pomożesz przyszłym użytkownikom wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do ich biznesu. Po uzupełnieniu komentarza kliknij „Wyślij”. Twoja opinia zostanie dodana do sekcji przewoźnika Kimlog.

Oferta Kimlog

Kimlog oferuje sowim Klientom wsparcie logistyczne i usługi transportowe, spedycyjne i magazynowe. Zakres usług obejmuje teren całej Europy oraz kraje azjatyckie. Firma realizuje dostawy ładunków każdego typu od pojedynczych palet przez ładunki całopojazdowe do przewozu towarów ponadgabarytowych. Oferta firmy zawiera transport drogowy, lotniczy, kolejowy i morski

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nieważne czy wysyłasz niewielką paczkę w kraju, czy przesyłki ponadwymiarowe za granicę wybierz formularz szybkiej wyceny  na GlobKurier.pl aby zyskać najlepsze oferty ponad 50 przewoźników. W formularzu należy podać wymiary paczki i jej wagę i kliknąć „Wyceń przesyłkę”. Tylko chwila dzieli nas od poznania ofert różnych przewoźników i wyboru najlepszej z nich. Cały proces zamawiania przesyłki jest intuicyjny i ogranicza się następnie do podania danych nadawcy i adresata. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności i czekanie na kuriera.