Menu

Opinie K LINE GROUP

Korzystałeś z usług firmy K LINE GROUP? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

K LINE GROUP

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Firmy transportowo-spedycyjne zajmujące się frachtem morskim cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki takim usługom możliwe jest przewożenie ładunków wielkogabarytowych, a także niebezpiecznych. Do takich przewoźników należy K LINE GROUP. Warto dowiedzieć się więcej na jego temat, a także poznać sposób na szybką wycenę przesyłki i uzyskanie najkorzystniejszej oferty.

Przewoźnik K LINE GROUP opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku K LINE GROUP

K LINE to japońska firma transportowa, która jest czternastą co do wielkości firmą transportowo-spedycyjną kontenerów na świecie. Posiada bogatą flotę statków do przewozu ładunków suchych, kontenerowców, statków do przewozu skroplonego gazu ziemnego, statków typu roll on do przewozu pojazdów kołowych, a także tankowców. Ponadto posiada liczne terminale kontenerowe. Firma powstała w 1919 r. i ma siedzibę w Tokio. Obsługuje transporty transatlantyckie, transpacyficzne, w basenie Morza Śródziemnego, a także na Morzu Bałtyckim. 

Jak ocenić przewoźnika K LINE GROUP i wystawić opinie?

Jeżeli mieliście okazję skorzystać z oferty przewoźnika K LINE GROUP, to możecie wystawić mu ocenę na stronie globkurier.pl. Ocenie podlega szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia przewoźnika innym przedsiębiorcom. Można przyznawać gwiazdki w każdej kategorii. Ponadto warto również zostawić własny komentarz, czyli napisać kilka zdań na temat zadowolenia z realizacji usługi bądź też przedstawić kilka uwag, które na pewno mogą być przydatne dla osób chcących skorzystać z oferty przewoźnika K LINE GROUP.

Oferta K LINE GROUP

Prowadząc handel międzynarodowy, można korzystać nie tylko z transportu lądowego. W przypadku towarów niebezpiecznych czy niestandardowych rozmiarów często najlepszą opcją jest fracht morski. Warto się na niego zdecydować. K LINE GROUP dokłada wszelkich starań, by transporty kontenerowe i i inne ładunki dotarły do odbiorcy docelowego w możliwie najkrótszym czasie. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Aby wycenić przesyłkę, warto wejść na stronę szybkiej wyceny. Tu dostępna jest porównywarka firm kurierskich. Wystarczy wpisać wszystkie parametry przesyłki, zatem długość, szerokość, wysokość i wagę. Należy także określić ilość przesyłek o tych samych wymiarach i wadze, które chce się wycenić, a także wskazać kraj nadania i kraj odbioru. Potem można już kliknąć “wyceń przesyłkę”. Na stronie Globkurier.pl dostępna jest usługa ponad 50 firm kurierskich i przewozowych, zatem można znaleźć najbardziej optymalną ofertę. Po wybraniu przewoźnika, należy ewentualnie zaznaczyć usługi dodatkowe, jak choćby ubezpieczenie przesyłki, wypełnić dane dotyczące nadawcy i adresata, a następnie można przejść do płatności. Dzięki szybkim przelewom online można uzyskać dokumenty przewozowe od razu po opłaceniu przesyłki. Wystarczy je wydrukować, odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę i nakleić etykietę w widocznym miejscu. Potem pozostaje już tylko czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę.