Menu

Opinie JAS FBG

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy JAS FBG? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

JAS FBG

Logo
2.3
Ocena na podstawie 23 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.3
Ocena na podstawie 23 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz przewoźnika, który oferuje szeroki wachlarz ofert, ale nie możesz podjąć decyzji kogo wybrać. W tym przypadku warto sięgnąć opinii. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy JAS FBG zachęcamy do podzielenia się z innymi użytkami własnym doświadczeniem. Każda opinia jest ważna dla przyszłych Klientów firmy.

Przewoźnik JAS FBG opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku JAS FBG

JAS FBG jest pojedynczą firmą powstałą w Polsce w roku 1991 roku specjalizująca się w spedycji drobnicowej. Prezesem Zarządu firmy liczącej około 1 000 zatrudnionych jest Jarosław Domin. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w TSL na poziomie 625 775 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika JAS FBG i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy JAS FBG? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Oferta JAS FBG

Firma JAS FBG zajmuje się spedycją, w tym w rozróżnieniu na drogową krajową, drogową międzynarodową całopojazdową, drogową międzynarodową drobnicową, morską, lotniczą i kolejową. Innymi obszarami, które również w swoich usługach ma firma jest logistyka i magazynowanie oraz agencja celna.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl oferuje na swojej stronie formularz do szybkiej wyceny, który pozwala znaleźć najlepsze oferty różnych przewoźników. Do uzyskania wyceny należy podać ilość przesyłek, ich wymiary oraz wagę. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system generuje w kilka chwil oferty wielu przewoźników oferujących różne ceny. W tym momencie możesz wybrać najlepszą opcję dla swojej przesyłki i przejść do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie pół dotyczących danych adresata i nadawcy. W tym momencie można również dodać opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Całość procesu zamyka opłata za wysyłkę.