Menu

Opinie ITALIA MARITTIMA

Korzystałeś z usług firmy ITALIA MARITTIMA? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

ITALIA MARITTIMA

Logo
5
Ocena na podstawie 276 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
5
Ocena na podstawie 276 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport drogowy towarów nie zawsze jest możliwy, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z przesyłkami ponadwymiarowymi czy dużą ilością przesyłek. Wtedy kontenery są najlepszą opcją, a więc warto wybrać fracht morski. Jedną z propozycji jest oferta przewoźnika morskiego ITALIA MARITTIMA. Warto dowiedzieć się więcej na jego temat i przekonać się, w jaki sposób tanio nadać przesyłki.

Przewoźnik ITALIA MARITTIMA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ITALIA MARITTIMA

Firma ITALIA MARITTIMA od 1919 do 2006 r. działała jako Lloyd Triestino. Została założona już w 1833 r. jako Osterreichischer Lloyd. Ma siedzibę w Trieście we Włoszech i jest obecnie częścią Evergreen Marine Corporation. Początkowo firma zarządzała transportem zamorskim i podróżami pasażerskimi z Austro-Węgier. Prowadziła regularne połączenia z Triestu na Bliski Wschód, do Indii, Chin, Brazylii, czy Europy Północnej. Była jedną z pierwszych firm wykorzystujących statki parowe. Po drugiej wojnie światowej flota statków sukcesywnie się rozrastała. W 1993 r. Lloyd Triestino nawiązał współpracę z tajwańskim żeglugowym gigantem Evergreen Marine Corporation. Obsługuje transport kontenerowy zarówno do krajów azjatyckich, na Bliski Wschód, w basenie Morza Egejskiego czy Śródziemnego, ale również do Ameryki Północnej, Południowej, Afryki czy Australii. Obsługuje zatem przewozy na sześciu kontynentach.

Jak ocenić przewoźnika ITALIA MARITTIMA i wystawić opinie?

Aby wystawić ocenę przewoźnikowi morskiemu ITALIA MARITTIMA, należy wejść na stronę Globkurier.pl. Możliwość oceny jest dostępna nie tylko dla zarejestrowanych użytkowników brokera kurierskiego. Przyznaje się gwiazdki w trzech kategoriach. Są to: szybkość transportu, koszt transportu i godność polecenia. Daje to już pewien ogląd na temat przewoźnika, ale dodatkowo każdy może zostawić własny komentarz dotyczący wykonanej usługi.

Oferta ITALIA MARITTIMA

Oferta ITALIA MARITTIMA to świetna opcja dla firm różnych branż. Można wysyłać przesyłki niestandardowe, niebezpieczne, ponadgabarytowe, oczywiście według obowiązujących przepisów krajowych i międzynarodowych. Wysyłka kontenerowa jest niezwykle wygodna, ponieważ w ten sposób można przesłać większy ładunek i nie trzeba rozkładać towaru na kilka mniejszych transportów. To na pewno świetna opcja zwłaszcza dla dużych firm, a także tych przewożących towary niebezpieczne, takie jak choćby paliwa czy broń. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wycenić przesyłkę, to musisz wejść na stronę szybkiej wyceny. Dostępna porównywarka firm kurierskich pomoże w wyborze najkorzystniejszej opcji. Wystarczy wpisać parametry przesyłki, a więc długość, szerokość, wysokość i wagę. Należy wybrać również kraj nadania i kraj odbioru. Jednocześnie można wycenić wiele przesyłek o tym samym rozmiarze i wadze. Dzięki temu można zaoszczędzić i skorzystać z najlepszej oferty. Po wybraniu kuriera można jeszcze wybrać opcje dodatkowe, takie jak choćby ubezpieczenie. Następnie wystarczy opłacić przesyłki i wydrukować dokumenty przewozowe. Po zabezpieczeniu przesyłek i naklejeniu etykiet można czekać na kuriera.