• Opinie ITALIA LINE

  Korzystałeś z usług firmy ITALIA LINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  ITALIA LINE

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Transport morski jest bardzo popularny, zwłaszcza w przypadku dużych ładunków czy ponadgabarytowych, a także transportu towarów niebezpiecznych, odpowiednio zabezpieczonych i oznaczonych. Warto poznać ranking kurierów na Globkurier.pl i dowiedzieć się więcej na temat przewoźnika morskiego ITALIA LINE.

  Przewoźnik ITALIA LINE opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ITALIA LINE

  Firma ITALIA LINE została założona w 1932 r. w Genui. Początkowo obsługiwała pasażerskie transporty transatlantyckie. Od 1981 r. firma zmieniła profil i zajęła się frachtem morskim, czyli przesyłką towarów drogą morską. Obsługuje przewozy kontenerowe między Morzem Śródziemnym, zachodnim wybrzeżem Ameryki Północnej oraz Ameryką Środkową i Południową. W sierpniu 2002 r. firma została przejęta przez CP Ships, a od 2005 r. działała pod marką CP. CP Ships została wykupiona w 2005 r. przez TUI-AG i połączyła się w 2006 r. z niemiecką międzynarodową firmą spedycyjną Hapag-Lloyd.

  Jak ocenić przewoźnika ITALIA LINE i wystawić opinie?

  Jeżeli skorzystałeś z usług przewoźnika ITALIA LINE, to możesz wystawić mu opinie na Globkurier.pl. Nie musisz być przy tym klientem brokera kurierskiego. Oceniasz przewoźnika, wystawiając odpowiednią ilość gwiazdek w trzech kategoriach. Wśród nich jest: szybkość transportu, koszt transportu i godność polecenia. Oprócz tego warto zostawić własny komentarz, który z pewnością będzie pomocny dla innych przedsiębiorców poszukujących najlepszego przewoźnika morskiego. 

  Oferta ITALIA LINE

  Jeżeli szukasz przewoźnika morskiego zajmującego się wysyłką kontenerów do Ameryki Północnej, Środkowej czy Południowej, a także na szlakach transpacyficznych, to Italia Line może być dobrym wyborem. W kontenerach można przewozić przesyłki niestandardowe i ponadgabarytowe, których przewiezienie byłoby niemożliwe lub utrudnione drogą lądową.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcąc wycenić przesyłki przeznaczone do przewozu morskiego, wystarczy wejść na stronę szybkiej wyceny. W porównywarce firm kurierskich należy wpisać wymiary przesyłki, czyli jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć kraj nadania i kraj odbioru przesyłki. Co więcej, trzeba określić ilość przesyłek do wyceny. Potem wystarczy kliknąć “wyceń przesyłkę”. Wyświetli się lista kurierów, spośród których można wybrać najkorzystniejszą ofertę. Wybierając kuriera, należy zaznaczyć ewentualne opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki, czy odbiór przesyłki w sobotę. Później można już przejść do płatności. Dostępne są oczywiście płatności online. Można skorzystać z szybkiego przelewu i dzięki temu błyskawicznie otrzymać dokumenty przewozowe potrzebne do transportu. Potem pozostaje już tylko odpowiednio zabezpieczyć przesyłki, nakleić wypełnione dokumenty przewozowe i czekać na kuriera. Można też udać się do punktu nadania, jeśli wybrało się właśnie taką opcję, ale przy przesyłkach ponadgabarytowych czy większej ilości przesyłek na pewno zamówienie kuriera jest wygodniejsze.