Menu

Opinie Intelcom

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Intelcom? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Intelcom

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Intelcom jest jedną z firm, którą możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Każda wysyłka towarów powinna przebiegać szybko i sprawnie, dlatego warto zapoznać się z opiniami na temat przewoźnika przed jego wyborem. Sprawdź czy podczas wykonywania usług przez firmę Intelcom pojawiały się jakieś problemy, czy cały proces przebiegał sprawnie.

Przewoźnik Intelcom opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Intelcom

Intelcom to kanadysjki przewoźnik, którego główna siedziba znajduje się w Montrealu. Średnio firma obsługuje blisko 400 000 przesyłek dziennie na terenie całej Kanady. Założycielem firmy jest Daniel Hudon, a jej początki sięgają roku 1986. Od 2000 roku firmę wykupiła Canada Post, dzieląc zyski 50 na 50%.

Jak ocenić przewoźnika Intelcom i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy Intelcom? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego sposobu na porównaniu ofert światowych przewoźników? Wejdź na stronę główną GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Należy w nim podać wymiary i wagę przesyłki oraz określić jej ilość. Po ich uzupełnieniu można przejść do kolejnego korku poprzez kliknięcie przycisku „Wyceń przesyłkę”. Jest to moment w którym system generuje najlepsze cenowo opcje względem podanych przez Ciebie wytycznych. Sprawdź jakie ceny oferuje każdy z nich i wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych wysyłającego oraz adresata. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim punktem jest dokonanie płatności za przesyłkę, której wycena zajęła tylko chwilę.