Menu

Opinie In Time

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy In Time? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

In Time

Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz skorzystać z usług firmy transportem i szukasz najlepszej z nich? Jak w porównaniu z innymi wypada firma transportowa In Time? Sprawdź czy Klienci byli zadowoleni z jakości ich usług, czy może napotkali się z problemami. Koniecznie podziel się własnym doświadczeniem, jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy In Time.

Przewoźnik In Time opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku In Time

In Time jest czeską firmą kuriersko-spedycyjną. Firma powstała w 1990 roku. Działalność firmy obejmuje krajowe usługi kurierskie, transport lotniczy, spedycje międzynarodową i deklaracje celne. Firma działa szczególnie na terenie Słowacji i Czech, ale proponuje również dostawy do pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Jak ocenić przewoźnika In Time i wystawić opinie?

In Time jest jedną z wielu firm, które możesz ocenić korzystając z formularza na naszej stronie ranking kurierów. Szczególnie ważnymi kryteriami, które możesz ocenić w formularzu są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego najniższą oceną jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole, gdzie warto dodać własny komentarz na temat usługi firmy In Time z której korzystałeś. Pomoże to lepiej zrozumieć Twoje zadowolenie lub jego brak innym użytkownikom.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać z formularza szybkiej wyceny, gdzie znajdziesz oferty wielu przewoźników w najlepszej cenie. W formularzu uzupełnij informacje dotyczące przesyłki, takie jak waga, wymiary i ilość i przejdź dalej. W kolejnym kroku system wygeneruje dostępne usługi różnych przewoźników dopasowanych do wytycznych Twojej przesyłki. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną do siebie i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także w ostatecznym etapie jej opłacenie.