Menu

Opinie ID Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ID Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

ID Logistics

Logo
3.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz opinii na temat usług transportowych firmy ID Logistics? Sprawdź jak ocenili go pozostali Klienci, czy byli zadowoleni z usług, czy może napotkali się z jakimiś problemami. W przypadku w  którym to Ty jesteś jednym z Klientów firmy zachęcamy do wyrażenia własnej opinii dzięki formularzowi na naszej stronie rankingowej.

Przewoźnik ID Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ID Logistics

Firma ID Logistics jest pojedynczą firmą o francuskim kapitale przychodów. Powstała w 2008 roku. W Polsce zatrudnia ona ponad 2 500 osób, gdzie Prezesem Zarządu jest Yann Belgy. Firma w 2020 roku uzyskała przychód w wysokości 297 585 041 zł.

Jak ocenić przewoźnika ID Logistics i wystawić opinie?

Wystaw swoją opinię na temat jakości usług firmy ID Logistics. Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie rankingu kurierów formularza i oceń najważniejsze kryteria decydujące o jakości firmy. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza ocenę najwyższą. Dodatkowo w formularzu znajduje się pole tekstowe, które służy do opisania na czym dokładnie polega Twój przypadek. Opisz tutaj nie tylko swoje zadowolenie lub napotkane problemy, ale też czego dokładnie dotyczyła Twoja przesyłka i jakie rozwiązania Ci zaproponowano. Pamiętaj, że nie musisz korzystać z usług platformy GlobKurier.pl, aby dokonać oceny.

Oferta ID Logistics

Głównym sektorem, w którym specjalizuje się firma ID Logistics jest logistyka kontraktowa. Dostarcza ona rozwiązania dla Klientów różnych sektorów biznesowych z zaznaczeniem takich jak e-commerce, retail, FMCG, kosmetyka, tekstylia czy high-tech. Firma obecna jest w 17 krajach, w tym w Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na stronie GlobKurier.pl możesz skorzystać w formularza szybkiej wyceny, aby poznać oferty wielu przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. W formularzu należy uzupełnić podstawowe dane jakimi są wymiary, waga i ilość przesyłek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” zostaniesz przekierowany do oferty cenowej wielu przewoźników. Wybierz najlepszą opcję dla siebie, aby przejść do kolejnego etapu. Jest nim uzupełnienie danych odbiorcy i nadawcy, a także opłacenie przesyłki.