Menu

Opinie Hyundai Merchant Marine

Korzystałeś z usług firmy Hyundai Merchant Marine? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Hyundai Merchant Marine

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Południowokoreański przewoźnik Hyundai Merchant Marine, znany również jako HMM, świadczy kompleksowe usługi spedycyjne w transporcie morskim. Przesyłki międzynarodowe powinny być dostarczane możliwie jak najszybciej. Z uwagi na znaczne odległości, muszą być również odpowiednio zabezpieczone. Poznaj opinie o HMM!

Przewoźnik Hyundai Merchant Marine opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Hyundai Merchant Marine

Hyundai Merchant Marine jest największym kontenerowym przewoźnikiem w Korei Południowej. Na rynku krajowym HMM zajmuje się głównie transportem surowców, takich jak ropa naftowa czy węgiel kamienny. Firma przewozowa została założona w 1976 roku w Seulu. 

HMM jest wyróżniana w rankingach największych przewoźników również z uwagi na osiągnięcia związane z budową i wodowaniem największych kontenerowców pod względem TEU. Największe jednostki znajdujące się we flocie to: HMM Algeciras o maksymalnej pojemności 23 964 TEU oraz HMM Copenhagen o maksymalnej pojemności 23 820 TEU.

Jak ocenić przewoźnika Hyundai Merchant Marine i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś z usług HMM, nie musisz być nawet klientem platformy GlobKurier.pl, aby wystawić ocenę przewoźnika. Podziel się swoją opinią za pomocą formularza gwiazdkowego. Wystarczy przejść kilka prostych etapów, aby zamieścić swoją recenzję, która pomoże innym w dokonaniu właściwego wyboru. Formularz ocen składa się z trzech części: szybkość transportu, koszty transportu oraz godność polecenia. Za pomocą systemu gwiazdek możesz sklasyfikować usługi. 

Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się swoją opinią na temat danego przewoźnika. Jest to dla nas szczególnie cenne w przypadku kolejnych zleceń oraz tworzenia oferty dla naszych klientów.

Oferta Hyundai Merchant Marine

Południowokoreański przewoźnik morski świadczy usługi transportu kontenerowego. Usługi spedycyjne pozwalają na szybkie dostarczenie przesyłki. HMM działa na międzynarodowym rynku, dzięki czemu paczki transportowane są według wysokich standardów. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Globkurier.pl to platforma, która umożliwia wybór najatrakcyjniejszej oferty na rynku logistycznym. Dzięki opracowanemu przez nas systemowi do dyspozycji pozostaje formularz szybkiej wyceny. Wystarczy wypełnić kluczowe pola z danymi takimi jak waga czy wymiary danej przesyłki, aby zobaczyć najatrakcyjniejszą ofertę spośród 50 przewoźników. Proces wyceny wymaga wpisania kluczowych informacji oraz zatwierdzenia za pomocą opcji „Wyceń przesyłkę”. Wówczas klient zyskuje dostęp do zróżnicowanej oferty, a po zdecydowaniu się na daną opcję, wystarczy opłacić przesyłkę i zakończyć proces.