Opinie HSF e-commerce

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy HSF e-commerce? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

HSF e-commerce

Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Wysyłka towarów jest dzisiaj dostępna na całym świecie. Towary można przesyłać różnymi środkami, w tym transportem drogowy, lotniczym, morskim czy kolejowym. Przed wyborem swoje przewoźnika sprawdź jakie opinie możesz znaleźć na jego temat. HSF e-commerce jest jedną z firm transportowych i jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich usług zachęcamy Cię do wyrażania własnej opinii na temat jakości ich usług.

Przewoźnik HSF e-commerce opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku HSF e-commerce

HSF e-commerce to firma niemiecka założona w 2017 roku. W Polsce zatrudnionych jest w ramach firmy około 40 pracowników. Prezesem Zarządu w Polsce jest Robert Sobolewski. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 12 722 679 zł.

Jak ocenić przewoźnika HSF e-commerce i wystawić opinie?

Chciałabyś ocenić przewoźnika HSF e-commerce? Ranking kurierów został stworzony właśnie po to, aby każdy ich Klient mógł wypowiedzieć się na temat jakości ich usług. Otwórz formularz oceny, gdzie w skali od 1 do 5 możesz określić jakość poszczególnych kryteriów usługi firmy HSF e-commerce. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe. Jest to miejsce, aby dodać własny komentarz na temat usług HSF e-commerce. Zaznacz czego dokładnie dotyczy Twoja opinia, jakiej przesyłki oraz jakiego środka transportu. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem Globkurier.pl, aby dodać opinię.

Oferta HSF e-commerce

Głównymi obszarami w których realizuje się HSF e-commerce to doradztwo, dystrybucja, logistyka e-commerce, magazynowanie i usługi logistyczne, obszary działań, rozwiązania informatyczne, spedycje i usługi wartości dodanej.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz oferty przewozowej w najlepszej cenie? Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny na GlobKurier.pl, gdzie znajdziesz porównywarkę cen popularnych przewoźników. W formularzu wpisz informacje dotyczące przesyłki, jak wymiary, waga oraz ilość. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie do wyboru masz oferty wielu przewoźników w różnej cenie. Wybierz najlepszą pod siebie ofertę i przejdź dalej. Kolejny etap to dodanie informacji dotyczących odbiorcy i nadawcy przesyłki. Tutaj też dostępne są dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki.