• Opinie HR Post

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy HR Post? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  HR Post

  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Szukasz przewoźnika, który oferuje szeroki wachlarz ofert, ale nie możesz podjąć decyzji kogo wybrać. W tym przypadku warto sięgnąć opinii. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy HR Post zachęcamy do podzielenia się z innymi użytkami własnym doświadczeniem. Każda opinia jest ważna dla przyszłych Klientów firmy.

  Przewoźnik HR Post opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku HR Post

  HR Post to firma transportowa działająca na terenie Chorwacji. W swoich usługach oferuje przewozy na terenie kraju oraz usługi międzynarodowe. W przypadku usług wysyłki standardowej możliwe jest nadanie paczki do 10 kg, natomiast paczki ponadwymiarowe mają ograniczenie do 30 kg. Firma oferuje usługi dostawy do domu, a także dostawy do punktów nadania i odbioru.

  Jak ocenić przewoźnika HR Post i wystawić opinie?

  Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy HR Post? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl oferuje na swojej stronie formularz do szybkiej wyceny, który pozwala znaleźć najlepsze oferty różnych przewoźników. Do uzyskania wyceny należy podać ilość przesyłek, ich wymiary oraz wagę. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system generuje w kilka chwil oferty wielu przewoźników oferujących różne ceny. W tym momencie możesz wybrać najlepszą opcję dla swojej przesyłki i przejść do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie pół dotyczących danych adresata i nadawcy. W tym momencie można również dodać opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Całość procesu zamyka opłata za wysyłkę.