• Opinie Hermes

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Hermes? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Hermes

  Logo
  1.7
  Ocena na podstawie 5 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  1.7
  Ocena na podstawie 5 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Ranking kurierów powstał po to, aby dzielić się wzajemnie opiniami na temat firm transportowych. Czy przesyłka dotarła na miejsce w określonym czasie, czy napotkałeś jakieś problemy? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w podjęciu decyzji i wyborze kolejnej firmy transportowej. Jedną z nich jest Hermes, sprawdź jak ocenili go inni.

  Przewoźnik Hermesopinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Hermes

  Hermes jest niemiecką firmą logistyczną z główną siedzibą w Hamburgu. Firma posiada ogólnie 13 oddziałów logistycznych i 30 magazynów. Hermes proponuje przesyłki na terenie swojego kraju zarówno w formie przesyłki kurierskiej do domu, jak i dostawy do punków odbioru. W przypadku punktów maksymalna waga paczki wynosi 25 kg, natomiast paczka kurierska może ważyć do 31.5 kg.

  Jak ocenić przewoźnika Hermes i wystawić opinie?

  Skorzystaj z formularza oceny kuriera na naszym rankingu kurierów, aby w szybki i prosty sposób podzielić się swoim doświadczeniem z firmą Hermes. W formularzu oceniasz trzy podstawowe kryteria dotyczące oferowanych usług, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej nich znajdziesz pole tekstowe w którym możesz dodatkowo opisać swoje zadowolenie lub jego brak. Tutaj też warto określić czego dokładnie dotyczyła ocena, jakie przesyłki i jakim frachtem. Wszystkie te informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług firmy Hermes.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Globkurier.pl to strona na której znajdziesz szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie należy wpisać takie informacje jak wymiary przesyłki, jej waga oraz ilość. W kolejnym etapie wyceny pojawia się oferta znanych przewoźników z dopasowaną wyceną pod Twoją przesyłkę. Poprzez kliknięcie na kafelek z interesującą Cię wyceną przechodzisz do kolejnego etapu jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za przesyłkę.