Menu

Opinie Hermes

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Hermes? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Hermes

Logo
1.4
Ocena na podstawie 12 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.4
Ocena na podstawie 12 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Ranking kurierów powstał po to, aby dzielić się wzajemnie opiniami na temat firm transportowych. Czy przesyłka dotarła na miejsce w określonym czasie, czy napotkałeś jakieś problemy? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w podjęciu decyzji i wyborze kolejnej firmy transportowej. Jedną z nich jest Hermes, sprawdź jak ocenili go inni.

Przewoźnik Hermesopinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Hermes

Hermes jest niemiecką firmą logistyczną z główną siedzibą w Hamburgu. Firma posiada ogólnie 13 oddziałów logistycznych i 30 magazynów. Hermes proponuje przesyłki na terenie swojego kraju zarówno w formie przesyłki kurierskiej do domu, jak i dostawy do punków odbioru. W przypadku punktów maksymalna waga paczki wynosi 25 kg, natomiast paczka kurierska może ważyć do 31.5 kg.

Jak ocenić przewoźnika Hermes i wystawić opinie?

Skorzystaj z formularza oceny kuriera na naszym rankingu kurierów, aby w szybki i prosty sposób podzielić się swoim doświadczeniem z firmą Hermes. W formularzu oceniasz trzy podstawowe kryteria dotyczące oferowanych usług, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria ocenisz w skali od 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej nich znajdziesz pole tekstowe w którym możesz dodatkowo opisać swoje zadowolenie lub jego brak. Tutaj też warto określić czego dokładnie dotyczyła ocena, jakie przesyłki i jakim frachtem. Wszystkie te informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług firmy Hermes.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Globkurier.pl to strona na której znajdziesz szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie należy wpisać takie informacje jak wymiary przesyłki, jej waga oraz ilość. W kolejnym etapie wyceny pojawia się oferta znanych przewoźników z dopasowaną wyceną pod Twoją przesyłkę. Poprzez kliknięcie na kafelek z interesującą Cię wyceną przechodzisz do kolejnego etapu jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za przesyłkę.