• Opinie Hellmann

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Hellmann? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Przewoźnik Hellmann

  Logo
  2.8
  Ocena na podstawie 62 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  2.8
  Ocena na podstawie 62 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Poznaj opinie o Hellmann i przekonaj się, czy właśnie ten przewoźnik zrealizuje Twoje zlecenie. Zobacz, jak firma Hellmann prezentuje się na tle konkurencji. Dzięki poniższym opinią o Hellmann zyskasz pewność, że to doskonały wybór dla Twojej przesyłki. Skorzystałeś z usług tego przewoźnika? Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby wyrazić swoją opinię o Hellmann.

  Hellmann opinie

  Filtruj

  O przewoźniku Hellmann

  Hellmann to niemiecka firma spedycyjna, której historia sięga 1871 roku. W Polsce Hellmann posiada aż 9 oddziałów. Zajmuje się między innymi spedycją lotniczą, morską i kolejową. Korzystałeś z usług firmy Hellmann? Podziel się opinią o Hellmann w rankingu kurierów dodając własną ocenę do przewoźnika.

  Jak dodać opinie o Hellmann?

  Bez względu na to jakiego rodzaju była zamówiona przez Ciebie usługa każdorazowo możesz wystawić opinie o Hellmann. Jeżeli chcesz ocenić osobno fracht morski, lotniczy i kolejowy możesz to zrobić. Wystarczy, że klikniesz przycisk oceń kuriera, wybierzesz z dostępnych przewoźników firmę Hellmann i uzupełnisz potrzebne informacje dodając również treść Twojej osobistej opinii. Po wysłaniu formularza opinia o Hellmann zostanie opublikowana na stronie rankingu kurierów, a Twoja ocena stanie się jedną ze składowych głównej punktacji przewoźnika.

  Przesyłki Hellmann z GlobKurier.pl

  Z Hellmann nadasz palety za równo w Polsce jak i za granicę naszego kraju. Dostępne są wszystkie najpopularniejsze wymiary/rodzaje tj. palety EURO, półpalety czy palety niestandardowe. Istnieje możliwość wyceny indywidualnej lub dla klienta biznesowego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zapytać o ceny usług przesyłek Hellmann w GlobKurier.pl skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl

  Podsumowanie informacji o Hellmann

  Hellmann Worldwide Logistics to niemiecka firma, której początki sięgają 1871 roku. Jej założycielem był Carl Heinrich Hellmanna, który początkowo prowadził jednoosobową działalność gospodarczą, dostarczając towary wozem konnym. Obecnie to jedna z większych międzynarodowych firm transportowych. Firma Hellmann posiada prawie 500 oddziałów w 173 krajach, w tym w Polsce ma ich aż dziewięć. Realizuje zamówienia frachtem lotniczym, frachtem drogowym oraz morskim. W ofercie GlobKurier.pl przewoźnikiem Hellmann można wysłać przesyłki paletowe oraz drobnicowe. Oferta obejmuję wysyłkę krajową i zagraniczną, nie tylko w obrębie krajów Unii Europejskiej. Dowiedz się więcej na stronie: Przewoźnika Hellmann.