Menu

Opinie Hegelmann transporte

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Hegelmann transporte? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Hegelmann transporte

Logo
2.2
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.2
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Hegelmann transporte to firma, która może pochwalić się transportem towarów masowych o i wysokiej wartości. Ma szeroką ofertą, która dedykowana jest różnym branżom. Podziel się z nami swoją opinią na temat tego przewoźnika. Czy byłeś zadowolony z usługi czy pojawiły się jakieś problemy. Jeśli masz wątpliwości czy jest to wybór dla Ciebie sprawdź oceny innych użytkowników.

Przewoźnik Hegelmann transporte opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Hegelmann transporte

Hegelmann Transporte jest niemiecką firmą, której początki sięgają roku 1998. Firma zatrudnia ponad 2 500 pracowników, a w 2020 roku udało jej się wygenerować przychód  w wysokości 1 218 419 323 zł. Wśród dostępnych usług znajdziesz transport specjalny, przewozy kontenerem czy przewóz pojazdów. Główna siedziba w Polsce znajduje się w Częstochowie, której Prezesem Zarządu jest Fedir Yurkeyvch. Firma daje możliwość monitorowania towaru oraz śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym.

Jak ocenić przewoźnika Hegelmann transporte i wystawić opinie?

Hegelmann transporte może przewieźć towary płynne i suche, artykuły spożywcze czy towar o wysokiej wartości. Jeśli chciałbyś podzielić swoją opinią na temat usług tego przewoźnika wystarczy przejść do formularza oceny i zaznaczyć swoją ocenę od 1 do 5 w poniższych kategoriach:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdzie się dodatkowe pole, w którym możesz dokładnie opisać swoje doświadczenie z tym przewoźnikiem. Zostawiając swój komentarz pomożesz przyszłym użytkownikom wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do ich biznesu. Po uzupełnieniu komentarza kliknij „Wyślij”. Twoja opinia zostanie dodana do sekcji przewoźnika Hegelmann.

Oferta Hegelmann transporte

Niemiecka firma Hegelmann transporte oferuje przewóz kontenerami, transport lotniczy czy też transport specjalny. W swoich usługach ma opcję wysyłki Express, dla tych dla których liczy się czas. Wybierając przewóz pojazdów Hegelmann oferuje pojemność od 1 do 12 pojazdów, zapewniając transport pojazdów zarówno wysokich, jak i ciężkich. W swojej ofercie przewoźnik wyszczególnił również ofertę rozwiązań dla farmacji.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Nieważne czy wysyłasz niewielką paczkę w kraju, czy przesyłki ponadwymiarowe za granicę wybierz formularz szybkiej wyceny  na GlobKurier.pl aby zyskać najlepsze oferty ponad 50 przewoźników. W formularzu należy podać wymiary paczki i jej wagę i kliknąć „Wyceń przesyłkę”. Tylko chwila dzieli nas od poznania ofert różnych przewoźników i wyboru najlepszej z nich. Cały proces zamawiania przesyłki jest intuicyjny i ogranicza się następnie do podania danych nadawcy i adresata. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności i czekanie na kuriera