Menu

Opinie Hecny Group

Korzystałeś z usług firmy Hecny Group? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Hecny Group

Logo
5
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
5
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Międzynarodowy transport przesyłek powinien odbywać się z uwzględnieniem wysokich standardów. Spedycja interkontynentalna wymaga zaangażowania międzynarodowego przewoźnika, który będzie dysponował odpowiednim zapleczem logistycznym. Warto poznać opinie o firmach działających w branży morskiej.

Przewoźnik Hecny Group opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Hecny Group

Hecny Group świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu i logistyki. Firma ma główną siedzibę w Hongkongu, pośrednicząc w przewozie towarów. To międzynarodowy operator logistyczny skupiony wokół usług oceanicznych. Grupa obsługuje średnio ponad 5000 TEU tygodniowo z Dalekiego Wschodu, oferując konkurencyjne ceny. Oprócz usług multimodalnych świadczy także usługi w zakresie konsolidacji i dystrybucji jednego lub wielu dostawców czy dostawę w wymiarze od drzwi do drzwi (ang. door to door). 

Jak ocenić przewoźnika Hecny Group i wystawić opinie?

Hecny Group działa na rynku międzynarodowym, obsługując każdego roku miliony klientów. Jeśli w przeszłości korzystałeś z jej usług, w naszym serwisie możesz zamieścić swoją recenzję i podzielić się opinią. Dodanie jej uwzględnia kilka kroków, począwszy od formularza ocen. Opinię można wystawić w trzech krokach, kierując się systemem gwiazdkowym. Każdego przewoźnika można ocenić za pomocą trzech kategorii: szybkość transportu, koszty transportu oraz godność polecenia. Każda opinia jest dla nas cenna i pozwala na dostosowanie oferty do oczekiwań naszych klientów. Zachęcamy zarówno do dzielenia się zaletami, jak i słabymi stronami danego spedytora. Nie musisz być klientem GlobKurier.pl, aby móc wystawić opinię o Hecny Group. 

Oferta Hecny Group

Oferta Hecny Group opiera się głównie o usługi transportu międzynarodowego. Przewoźnik proponuje zintegrowaną usługę spedycyjną dla operacji lotniczych i naziemnych. W ofercie są również rozwiązania intermodalne Sea-Air oraz zarządzanie oprawami celnymi i dokumentacją. Hecny Group oferuje również specjalną usługę obsługi przesyłek premium. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Za pomocą oferowanego przez nas systemu szybkiej wyceny można oszacować koszt wysyłki danej paczki, określając wyłącznie podstawowe parametry, m.in. wymiary oraz wagę. Oprogramowanie uwzględnia ofertę ponad 50 przewoźników funkcjonujących na rynku międzynarodowym. Uzupełniając pola w procesie wyceny i klikając opcję „Wyceń przesyłkę” można uzyskać dostęp do spersonalizowanej oferty i wybrać najtańszą wysyłkę. Następnie należy jeszcze tylko opłacić przesyłkę.