Menu

Opinie Hapag-Lloyd AG

Korzystałeś z usług firmy Hapag-Lloyd AG? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Hapag-Lloyd AG

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Logistyka międzynarodowa wymaga zaangażowania sprawdzonych operatorów z odpowiednim doświadczeniem w branży. Hapag-Lloyd AG to jeden z największych przewoźników kontenerowych na świecie. Korzystałeś kiedyś z usług Hapag-Lloyd AG? Chciałbyś przeczytać dostępne recenzje o operatorze?

Przewoźnik Hapag-Lloyd AG opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Hapag-Lloyd AG

Hapag-Lloyd AG został sklasyfikowany jako 5. co do wielkości przewoźnik kontenerowy na świecie. Jako początek funkcjonowania firmy podaje się rok 1847, kiedy w niemieckim Hamburgu zaczęto obsługiwać połączenia ze Stanami Zjednoczonymi. Pod koniec 2019 roku flota przewoźnika liczyła  239 statków, z czego 112 własnych i 127 wyczarterowanych. 

Hapag-Lloyd AG dynamicznie działa na rynku transportu morskiego, koordynując transport międzynarodowy. W 2020 roku firma zatrudniała 13 177 pracowników.

Jak ocenić przewoźnika Hapag-Lloyd AG i wystawić opinie?

Hapag-Lloyd AG jest pierwszą firmą transportową na świecie, która wyposaży wszystkie swoje standardowe kontenery w technologię transmisji danych w czasie rzeczywistym. Naturalnie zwiększa to zainteresowanie usługami spedycji. Aby dodać swoją opinię o przewoźniku, warto wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie. Należy zaznaczyć, że nie trzeba być klientem Globkurier.pl. Dodanie jej zajmuje dosłownie chwile i wymaga uzupełnienia kilku kroków,  kierując się systemem gwiazdkowym. Każdy przewoźnik rozpatrywany jest według trzech kategorii: szybkość transportu, koszty transportu oraz godność polecenia.

Oferta Hapag-Lloyd AG

Hapag-Lloyd AG skupia się głównie na transporcie kontenerów. Zainteresowanie tą formą transportu wzrosło zwłaszcza w trakcie pandemii. Przewoźnik współpracuje z wieloma podwykonawcami, aby zaproponować najdogodniejszą formę transportu. Pozwala również na śledzenie przesyłek i oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Firma oferuje także transport przesyłek specjalnych, do których zalicza się m.in. wysyłki ponadwymiarowe i niestandardowe. Hapag-Lloyd AG udostępnia swoim klientom i partnerom dodatkowe usługi jak oprawę celną czy ubezpieczenie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Platforma Globkurier.pl pozwala na szybką wycenę przesyłek. Za pomocą systemu szybkiej wyceny można sprawdzić koszt wysyłki danej paczki, analizując najważniejsze parametry, takie jak wymiary czy wagę. Nasz system zawiera oferty ponad 50 przewoźników. Wystarczy uzupełnić najważniejsze informacje i wybrać opcję „Wyceń przesyłkę”. Wówczas można uzyskać dostęp do spersonalizowanej oferty i zdecydować się na najbardziej atrakcyjną ofertę. W kolejnym kroku można opłacić paczkę, po wybraniu dogodnej formy nadania.