Menu

Opinie HANJIN SHIPPING

Korzystałeś z usług firmy HANJIN SHIPPING? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

HANJIN SHIPPING

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski cieszy się dużą popularnością, gdyż koszty wysyłki towarów, w tym nawet bardzo dużych paczek są niskie. Jednocześnie można dostarczyć przesyłki czy kontenery do nawet bardzo odległych regionów świata. Warto znaleźć dobrą firmę taką jak HANJIN SHIPPING. 

Przewoźnik HANJIN SHIPPING opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku HANJIN SHIPPING

HANJIN SHIPPING to południowokoreańska firma założona w 1977 r. Główna siedziba znajduje się w Seulu. Jest jedną z największych firm kontenerowych nie tylko w Korei Południowej, ale i na całym świecie. Wyróżnia się flotą największych kontenerowców. Usługi kierowane są głównie do dużych przedsiębiorców.

Jak ocenić przewoźnika HANJIN SHIPPING i wystawić opinie?

Dobra opinia klientów jest zawsze kluczem do sukcesu. Nie inaczej jest w transporcie i spedycji, zatem warto wejść na stronę globkurier.pl i ocenić HANJIN SHIPPING. Ten przewoźnik może zostać oceniony pod względem trzech kryteriów. Pierwszym z nich jest szybkość transportu. Oceniając ją można przyznać adekwatną liczbę gwiazdek do jakości usługi. Podobnej ocenie podlegają koszt transportu i godność polecenia. W ten sposób klienci mogą porównać oferty różnych firm oferujących transport morski i dokonać trafnego wyboru przewoźnika. Ów wybór może być łatwiejszy, gdy oprócz gwiazdek przedsiębiorca, który skorzystał z usług HANJIN SHIPPING, zamieści dodatkowo swoją opinię w formie krótkiego komentarza. 

Oferta HANJIN SHIPPING

Oferta firmy HANJIN SHIPPING jest bardzo bogata. Należy do niej transport dużych kontenerów, ale i zintegrowana logistyka. Dzięki firmie można wysłać towary o długim terminie ważności, a także bardzo ciężkie, czy ponadgabarytowe. HANJIN nie wprowadza żadnych limitów, jednocześnie na każdym etapie można monitorować swoją przesyłkę. Towary mogą być dostarczone do portów znajdujących się w Afryce czy Europie. Swoją ofertę kieruje do dużych przedsiębiorców. Firmy mogą podpisywać jednorazowe umowy, ale i te długoterminowe, stawiając na wielomiesięczną współpracę. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcecie uzyskać najlepszą wycenę przesyłki, to wejdźcie na stronę Szybkiej wyceny. Po wpisaniu parametrów przesyłki, czyli długości, szerokości i wysokości, trzeba jeszcze podać jej wagę. Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć kraj nadania i odbioru. Bez tego dokładna wycena nie jest możliwa. Oczywiście chcąc zaoszczędzić i posiadając więcej paczek o tym samym gabarycie i tej samej wadze, warto zaznaczyć przed kliknięciem “wyceń przesyłkę” odpowiednią ilość przesyłek do wyceny. Z listy kurierów można wybrać tego, który oferuje najtańszą przesyłkę, ale i zwrócić uwagę na czas przesyłki. Po wybraniu kuriera należy wpisać dane nadawcy i adresata. Ponadto na tym etapie trzeba zaznaczyć usługi dodatkowe, jak choćby dodatkowe ubezpieczenie przesyłki. Wystarczy ją jeszcze opłacić online, wydrukować list przewozowy, a następnie oczekiwać na kuriera.