Menu

Opinie HAMBURG SUD

Korzystałeś z usług firmy HAMBURG SUD? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

HAMBURG SUD

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród globalnych, ale i lokalnych przedsiębiorców. Wybierając flotę morską, można wysłać towary nawet w najbardziej odległe zakątki świata, a przy tym koszty są w miarę niskie. Trzeba znaleźć jeszcze dobrą firmę transportową. Na pewno taką jest Hamburg Sud. Warto na temat jej oferty dowiedzieć się więcej. Jak tanio wycenić przesyłkę w Globkurier.pl i skorzystać z oferty tego przewoźnika morskiego?

Przewoźnik HAMBURG SUD opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku HAMBURG SUD

Hamburg SUD jest przedsiębiorstwem założonym w Niemczech w 1871 r. Właśnie w Hamburgu nadal znajduje się główna siedziba. Jednak firma została wykupiona przez duńską grupę Maersk. Hamburg SUD jest jedną z topowych firm, która działa na terenie ponad 200 krajów i zajmuje się przede wszystkim przewozem ładunków chłodnicowych. Jest jedną z niewielu firm oferujących transport morski dla łatwo psujących się produktów. 

Jak ocenić przewoźnika HAMBURG SUD i wystawić opinie?

Każdy przewoźnik morski chce być konkurencyjny na rynku i zyskać jak najlepszą opinie wśród klientów. Możecie się do niej przyczynić, bowiem na stronie globkurier.pl, bez konieczności rejestracji, możecie ocenić przewoźnika morskiego HAMBURG SUD. Wystawiacie swoją ocenę i bierzecie pod uwagę trzy kategorie. Pierwsza z nich to szybkość transportu. Jak wiadomo ma na nią wpływ szereg czynników, jeśli jednak przewoźnik wywiązał się ze zobowiązań i dostarczył przesyłkę w szacowanym czasie, zasługuje na wysoką ocenę, a w tym przypadku dużą liczbę gwiazdek. Właśnie gwiazdki są tu oceną i także w kolejnych kategoriach takich jak koszt transportu i godność polecenia można je przyznać. Wystawienie opinii w formie komentarza, czyli kilku zdań podsumowujących ocenę, może być jeszcze bardziej przydatne dla potencjalnych klientów tego przewoźnika morskiego. 

Oferta HAMBURG SUD

Hamburg SUD tworzy lokalną sieć, do której należą największe porty na całym świecie. Firma zajmuje się przewozem różnych towarów, w tym nawet ładunków niestandardowych, produktów spożywczych wymagających bardzo niskiej temperatury, a nawet towarów niebezpiecznych. Niewątpliwie kolejną zaletą jest możliwość skorzystania z oferty transportu “od drzwi do drzwi”, a więc Hamburg SUD zajmie się wszelkimi formalnościami i to na każdym etapie. Klienci mogą skorzystać z usługi Instant, a więc mogą zamówić przewóz danego towaru za pomocą strony internetowej.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Gdy chcecie wycenić przesyłkę, koniecznie wejdźcie na stronę Szybkiej wyceny. Tutaj znajdziecie porównywarkę firm kurierskich, czyli swoisty ranking kurierów pod względem ceny, ale i czasu dostarczenia przesyłki. Wystarczy wpisać jej parametry w wybrane pola, a także wagę, podać kraj nadania i odbioru, a następnie kliknąć opcję wyceny. Spośród wyświetlających się ofert znajdzie się ta najkorzystniejsza. Następnie trzeba podać wszystkie potrzebne dane nadawcy i adresata. Można opłacić przesyłkę, wydrukować listy przewozowe, a następnie zabezpieczyć przesyłki, dołączyć dokumenty i czekać na kuriera.