Opinie Grupa Rhenus

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Grupa Rhenus? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Grupa Rhenus

1
Ocena na podstawie 4 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
1
Ocena na podstawie 4 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Wysyłanie przesyłek, szczególnie w większych ilościach najlepiej powierzyć doświadczonemu przewoźnikowi. Przed wyborem wielu z nas sięga po opinie w internecie, które pomagają w podjęciu decyzji. Jeśli korzystałeś z usług grupy Rhenus zostaw swój komentarz w którym podzielisz się własnym doświadczeniem z tym przewoźnikiem. Sprawdź też relacje innych Klientów, którzy korzystali już z usług grupy Rhenus.

Przewoźnik Grupa Rhenus opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Grupa Rhenus

Grupa Rhenus jest grupą firm powstałą w roku 1995, której kapitał pochodzi z Polski i z Niemiec. Firma działa w 820 lokalizacjach zatrudniając łącznie ponad 30 000 pracowników, z czego około 4 500 w Polsce. Grupa Rhenus uzyskała w roku 2020 przychód  na poziomie 861 306 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika Grupa Rhenus i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów jest Grupa Rhenus. Jako przewoźnik działa ona na polskim rynku już około 30 lat. Ocenie możesz podać trzy główne kategorie, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

W formularzu jest dostępne też okno tekstowe, w którym możesz dokładnie opisać swoją sprawę, w tym ewentualne problemy. Opisz jaką drogą była wysyłana przesyłka oraz z jakiego i do jakiego kraju została dostarczona. Dokładny opis usługi pozwoli lepiej zapoznać się z jakością firmy Rhenus.

Oferta Grupa Rhenus

Grupa Rhenus świadczy szeroki wachlarz usług, w której w skład wchodzi logistyka magazynowa, logistyka frachtowa, usługi portowe, celne, transport morski i lotniczy. Firma prowadziła również świadczenia z zakresu logistyki high-tech. Centra logistyczne zlokalizowane w Polsce sięgają swoim zasięgiem kilkunastu rynków europejskich, gdzie oferują rozwiązania standardowe i dedykowane projekty logistyczne.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Korzystając z szybkiej wyceny na GlobKurier.pl możesz w łatwy i szybki sposób poznać oferty wielu czołowych przewoźników. Formularz wyceny znajduje się na stronie głównej. W odpowiednich polach należy uzupełnić wagę przesyłki oraz jej wymiary, a następnie kliknąć czerwony przycisk „Wyceń przesyłkę”.  System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić dostępne oferty wielu przewoźników w różnych cenach. Po wybraniu najlepszej z nich, należy przejść do kolejnego kroku, którym jest uzupełnienie danych o adresaci i odbiorcy przesyłki. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie towaru. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności.