• Opinie Grupa Rhenus

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Grupa Rhenus? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Grupa Rhenus

  Logo
  1.7
  Ocena na podstawie 17 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  1.7
  Ocena na podstawie 17 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Wysyłanie przesyłek, szczególnie w większych ilościach najlepiej powierzyć doświadczonemu przewoźnikowi. Przed wyborem wielu z nas sięga po opinie w internecie, które pomagają w podjęciu decyzji. Jeśli korzystałeś z usług grupy Rhenus zostaw swój komentarz w którym podzielisz się własnym doświadczeniem z tym przewoźnikiem. Sprawdź też relacje innych Klientów, którzy korzystali już z usług grupy Rhenus.

  Przewoźnik Grupa Rhenus opinie

  Filtruj

  Grupa Rhenus
  Ocena Ogólna: 1
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Opinia:
  "Coś poszło nie tak" jak to ładnie ujęli na swojej stronie internetowej. Oto moje dzisiejsze doświadczenie po złożeniu zamówienia na stronie Ikei w zeszłym tygodniu: - brak SMSa od firmy na temat godziny dostawy, - brak jakiegokolwiek numeru telefonu, żeby skontaktować się z kurierem i zapytać go, dlaczego krąży po innych domach dookoła mnie (3 km dalej), a mnie omija i jedzie do innych miejscowości, żeby później wrócić do mnie, - strona internetowa, do której link podany przez Ikea nie działa i za każdym razem trzeba dane wpisywać ręcznie, pokazywała zmieniające się godziny dostawy, które różniły się 4-6 h od ostatecznej godziny przyjazdu moich paczek, tj. o godz. 21:30, - obcesowy i nieprzyjemny dostawca zadzwonił wreszcie, żeby mnie zapytać, "czy dalej chcę dzisiaj tę paczkę" (sic!) - bez słowa tłumaczenia, dlaczego jest półtorej godziny po czasie dostawy, miał jeszcze odwagę dyskutować o tym, jak mało go obchodzą klienci i przekonywał, że paczki nie są jeszcze moje, a później gonił mnie po schodach, żeby robić zdjęcia - bez komentarza. Pożyczyłam mu, żeby przy następnej dostawie trafił na takiego samego dup.ka jak on, który mu wytłumaczy niuanse pracy z klientem. I nie pisałabym tego wszystkiego, bo naprawdę szkoda czasu i nerwów, ale jednak wolę to paskudne doświadczenie z firmą rhenus zostawić tutaj niż to w sobie trzymać, bo po co mi to? Bez wątpienia najgorsza firma kurierska, z jaką miałam do czynienia w Polsce. Co ciekawe kupuję od Ikea też za granicą i tam również obsługuje rhenus (dla tych, którzy się zastanawiali - widocznie mają umowę obejmującą wszystkie kraje) i nigdy nie spotkałam się z takim jawnym lekceważeniem. Opinie o tej firmie na polskich stronach mówią wszystko - zarówno z perspektywy klientów jak i pracowników. Okropne doświadczenie.
  bardzo niezadowolona klientka, 27 lipca 2022

  Informacje o przewoźniku Grupa Rhenus

  Grupa Rhenus jest grupą firm powstałą w roku 1995, której kapitał pochodzi z Polski i z Niemiec. Firma działa w 820 lokalizacjach zatrudniając łącznie ponad 30 000 pracowników, z czego około 4 500 w Polsce. Grupa Rhenus uzyskała w roku 2020 przychód  na poziomie 861 306 000 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Grupa Rhenus i wystawić opinie?

  Jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów jest Grupa Rhenus. Jako przewoźnik działa ona na polskim rynku już około 30 lat. Ocenie możesz podać trzy główne kategorie, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  W formularzu jest dostępne też okno tekstowe, w którym możesz dokładnie opisać swoją sprawę, w tym ewentualne problemy. Opisz jaką drogą była wysyłana przesyłka oraz z jakiego i do jakiego kraju została dostarczona. Dokładny opis usługi pozwoli lepiej zapoznać się z jakością firmy Rhenus.

  Oferta Grupa Rhenus

  Grupa Rhenus świadczy szeroki wachlarz usług, w której w skład wchodzi logistyka magazynowa, logistyka frachtowa, usługi portowe, celne, transport morski i lotniczy. Firma prowadziła również świadczenia z zakresu logistyki high-tech. Centra logistyczne zlokalizowane w Polsce sięgają swoim zasięgiem kilkunastu rynków europejskich, gdzie oferują rozwiązania standardowe i dedykowane projekty logistyczne.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Korzystając z szybkiej wyceny na GlobKurier.pl możesz w łatwy i szybki sposób poznać oferty wielu czołowych przewoźników. Formularz wyceny znajduje się na stronie głównej. W odpowiednich polach należy uzupełnić wagę przesyłki oraz jej wymiary, a następnie kliknąć czerwony przycisk „Wyceń przesyłkę”.  System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić dostępne oferty wielu przewoźników w różnych cenach. Po wybraniu najlepszej z nich, należy przejść do kolejnego kroku, którym jest uzupełnienie danych o adresaci i odbiorcy przesyłki. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie towaru. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności.