Menu

Opinie Grupa PEKAES

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Grupa PEKAES? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Grupa PEKAES

Logo
1.7
Ocena na podstawie 13 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.7
Ocena na podstawie 13 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Często wysyłasz przesyłki i szukasz dla siebie najlepszego rozwiązania? Sprawdź jakie oceny ma firma transportowa Grupa PEKAES, czy Klienci spotkali się z problemami, czy może cały proces dostawy został przeprowadzony bez większych trudności. W przypadku własnego doświadczenia z firmą PEKAES zachęcamy do oddania opinii, która pomoże innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Grupa PEKAES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Grupa PEKAES

Grupa PEKAES założona w 1958 roku jest grupą firm o francuskim pochodzeniu kapitału. W roku 2020 firma uzyskała przychód na poziomie 1 056 978 000 zł. W Polsce w ramach firmy zatrudnionych jest ponad 1 000 osób, z czego główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Prezesem Zarządu jest Maciej Bachman.

Jak ocenić przewoźnika Grupa PEKAES i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić za pośrednictwem naszej strony jest Grupa PEKAES. Skorzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika i chciałabym wyrazić swoją opinię na temat ich jakości? Skorzystaj z prostego formularza, w którym ocenisz trzy podstawowe kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Koniecznie dodaj komentarz w polu tekstowym zamieszczonym pod kryteriami. Jest to miejsce w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, czy pojawiły się jakieś problemy czy wszystko przebiegało tak, jak powinno.

Oferta Grupa PEKAES

Grupa PEKAES dysponuje siecią terminali dystrybucyjnych w Polsce, a także w kluczowych krajach Europy. W swojej ofercie posiada trzy główne segmenty w tym segment sieciowy do którego zalicza się sieć krajową, międzynarodową, obsługę celną czy logistykę kontraktową. Kolejnym segmentem jest segment intermodalny obejmujący spedycje kolejową, morską i lotniczą. Ostatnim obszarem jest segment drogowy, w którego w skład wchodzi spedycja całopojazdowa i organizacja przepraw promowych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz najlepszej oferty transportowej zarówno jako klient indywidualny, lub klient firmowy wybierz formularz szybkiej wyceny na stronie GlobKurier.pl. Jego prosta forma i intuicyjny panel przedstawia oferty wielu różnych przewoźników w najlepszych cenach. W formularzu należy podać wagę i wymiary paczki, po czym wybrać przewoźnika klikając na kafelek z wyceną. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór płatności. Cały proces jest szybki i wygodny oraz pozwala dopasować najlepsze oferty pod własne wymagania.