Menu

Opinie Grupa FIEGE

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Grupa FIEGE? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Grupa FIEGE

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz informacji na temat jakości wysyłek z grupą FIEGE? Sprawdź opinie na rankingu kurierów i przekonaj się czy warto skorzystać z ich usług. Wysyłka towarów szczególnie przez Klientów firmowych powinna przebiegać sprawnie i szybko, dlatego każdy komentarz jest ważny dla przyszłych Klientów grupy FIEGE. W przypadku skorzystania z serwisu firmy, zostawaj swoją opinię, aby ułatwić innym użytkownikom podjęcie decyzji.

Przewoźnik Grupa FIEGE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Grupa FIEGE

Grupa FIEGE jest obezna na polskim rynku od 1997 roku i jest to firma o niemieckim pochodzeniu kapitału. W Polsce znajduje się obecnie 11 oddziałów w których zatrudnionych jest około 7 000 pracowników. Prezesem Zarządu w Polsce jest Piotr Kohmann. W 2020 roku grupa FIEGE uzyskała przychód w wysokości 662 077 914 zł.

Jak ocenić przewoźnika Grupa FIEGE i wystawić opinie?

Grupa FIEGHNE jest jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie ranking kurierów. Chcąc wystawić opinię należy przejść do formularza oceny i według swojego doświadczenia określić na jaką ocenę zasługuje przewoźnik pod względem takich kategorii jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Wyżej wymienione kategorie można ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego 1 oznacza najniższą ocenę. Poniżesz tych punktów znajduje się pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. W tym miejscu warto napisać rodzaj transportu, określić czy była to wysyłka w obrębie jednego kraju czy może międzynarodowo czym są spowodowane niskie lub wysokie oceny. Dodatkowy komentarz ukaże pełny obraz oceny i będzie przydatny dla przyszłych klientów firmy.

Oferta Grupa FIEGE

Grupa FIEGHNE Polska działa jako niezależna firma, dzięki czemu może oferować szybką dostawę paczek dużych gabarytów czy przesyłek specjalnych. W swoich usługach firma zapewnia również pomoc w pomyślnym przejściu przez odprawę celną. Usługi transportowe zapewnione są poprzez różne kanały, takie jak transport lotniczy, kolejowy, drogowy czy morski. Grupa FIEGHNE specjalizuje się w konkretnych sektorach runku do których należą produkty, tekstylia, branża healthcare czy branża industrialna.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to miejsce w którym możesz skorzystać z szybkiej i wygodniej wyszukiwarki ofert przewoźników. Szybka wycena jest możliwa dzięki formularzowi na stronie głównej, gdzie należy podać wymiary i wagę przesyłki. System po chwili przedstawi oferty przewoźników w różnych cenach dopasowane do gabarytów paczek, gdzie możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie. Po wybraniu przewoźnika system przeniesie Cię do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych dotyczących adresata i nadawcy. Jest to również dobry moment na wybranie dodatkowych opcji , jakich jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem przez złożeniem zamówienia jest płatność za przesyłkę.