Menu

Opinie Grupa DTA

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Grupa DTA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Grupa DTA

Logo
3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz opinii na temat GRUPA DTA i chciałabyś się dowiedzieć jak wypada ta firma na tle pozostałych przewoźników? Sprawdź jakie ma opinie i zyskaj pewność, że jest to odpowiedni wybór dla Twoich usług. Korzystałeś kiedyś z tego przewoźnika? Wystaw ocenę klikając w poniższy przycisk.

Przewoźnik Grupa DTA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Grupa DTA

GRUPA DTA jest grupą firm z Polski. Firma powstała w 2012 roku. Działa na terenie całej Polski, Rosji, Ukrainy, Słowacji, Niemiec i Wielkiej Brytanii mając łączenie ponad 40 oddziałów. Prezesem Zarządu firmy jest Marek Lis. W Polsce w GRUPA DTA pracuje łącznie blisko 300 osób. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 68 403 301 zł.

Jak ocenić przewoźnika Grupa DTA i wystawić opinie?

Wystawienie opinii jeszcze nigdy nie było takie proste. Na naszej stronie ranking kurierów możesz łatwo ocenić przewoźnika według trzech głównych kategorii. Wyznacznikami są tutaj:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wytyczne jakości możesz ocenić w systemie od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Po ocenieniu tych kryteriów opisz dlaczego wystawiłeś takie oceny w polu tekstowym poniżej. Tam też dodaj jakiej usługi ona dotyczy i dlaczego jesteś zadowolony lub nie. Uzupełnienie formularza zajmuje chwilę, a przyda się każdemu kolejnemu Klientowi, który będzie chciał skorzystać z usług GRUPA DTA.

Oferta Grupa DTA

Główne obszary w których realizuje się GRUPA DTA to cło i VAT, spedycja i transport, magazynowanie i logistyka, a także doradztwo i wsparcie. W przypadku usług transportowych mamy do czynienia z przewozami krajowymi i międzynarodowymi na terenie Unii Europejskiej, a także państw WNP. W ramach spedycji drogowej oferowany jest transport ADR, transport leków i farmaceutyków oraz transport drogowy przesyłek morskich i lotniczych z lotnisk i portów.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to platforma gdzie z łatwością wycenisz swoją przesyłkę. Wejdź na stronę główną gdzie znajdziesz formularz do szybkiej wyceny. Podaj wymiary, wagę i ilość przesyłek. System automatycznie wygeneruje najlepsze oferty popularnych przewoźników w kilka sekund. Wybierz opcję dopasowaną do Twojego budżetu i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych zarówno nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki. Ostatnim etapem zamykającym proces wyceny jest opłacenie przesyłki.