• Opinie Grupa DSV

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy DSV? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Grupa DSV

  Logo
  4.5
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  4.5
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Wysyłka paczek czy to krajowych czy międzynarodowych powinna przebiegać sprawnie i szybko. Grupa DSV jest jedną z firm transportowych oferujących wysyłkę przesyłek bezpośrednio połączeniem drogowym, lotniczym i morskim, obsługując w sumie dostawy na 6 kontynentach. Czy korzystałeś już w usług firmy DSV? Może jesteś ciekawy opinii innych na temat realizowanych przez nich usług? Sprawdź czy warto zamówić przesyłkę u tego właśnie przewoźnika.

  Przewoźnik DSV opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku DSV

  Grupa DVS to grupa firm, której pochodzenie kapitału znajduje się w Danii. Kluczowymi obszarami w Polsce, którymi zajmuje się grupa DSV dotyczą trzech obszarów, w tym spedycji i transportu drogowego, spedycji lotniczej i morskiej oraz logistyki magazynowej. Wielkość firmy szacuje się na ponad 2 500 pracowników. Przychód osiągnięty w roku 2020 przez grupę DSV wynosił 1 677 750 000 zł. W siedzibie Zarządu w Polsce Prezesem jest Filip Czerwiński

  Jak ocenić przewoźnika DSV i wystawić opinie?

  Jeśli korzystałeś już z usług transportowych firmy DSV podziel się z nami swoją opinią o przewoźniku. Jest ot wyjątkowo proste i zajmuje chwilę. Jedyne co należy zrobić to przejść do formularza oceny i w systemie gwiazdkowym ocenić trzy kategorię:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą, dlatego zachęcamy do pozostawienia własnego komentarza, w którym podzielisz się ewentualnymi problemami lub wyrazisz swoje zadowolenie. Każda opinia jest cenna. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić usługi Grupy DSV.

  Oferta DSV

  Firma z Danii charakteryzuje się szeroką ofertą kierowaną do różnych branż, proponując transport lokalny, krajowy i międzynarodowy. Dodatkowo firma zapewnia możliwość transportu specjalnych do których zalicza się wysyłki ponadwymiarowe i niestandardowe. Grupa DSV zapewnia także dodatkowe usługi, jak oprawę celną czy ubezpieczenie.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz wysłać przesyłkę w kraju lub za granicę? Skorzystać z naszej szybkiej wyceny i poznać oferty ponad 50 różnych przewoźników. Proces wyceny jest bardzo prosty i intuicyjny, a jedyne co potrzebujesz to wymiary i waga paczki. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” masz do wyboru usługi różnych przewoźników oferujących różne ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i przejdź do kolejnego kroku wyceny. Tutaj podaj dane nadawcy i adresata, ewentualnie wybierz opcje dodatkowe. Cały proces kończy się opłatą za przesyłkę, po czym pozostaje nam już czekanie na kuriera lub zaniesienie paczki do odpowiedniego punktu nadania.