Logo
Menu

Opinie Grupa Delta Trans

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Delta Trans? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Delta Trans

Logo
4.1
Ocena na podstawie 8 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
4.1
Ocena na podstawie 8 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka towarów jest dzisiaj dostępna na całym świecie. Towary można przesyłać różnymi środkami, w tym transportem drogowy, lotniczym, morskim czy kolejowym. Przed wyborem swoje przewoźnika sprawdź jakie opinie możesz znaleźć na jego temat. Grupa Delta Trans jest jedną z firm transportowych i jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich usług zachęcamy Cię do wyrażania własnej opinii na temat jakości ich usług.

Przewoźnik Delta Trans opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Delta Trans

Grupa Delta Trans jest grupą firm o niemieckim i polskim kapitale przychodów. Polski udział jest na poziomie 80%. Firma powstała w roku 1991. W Polsce zatrudnionych jest około 700 pracowników. W 2020 Grupa Delta Trans uzyskała przychód w wysokości 182 687 833 zł.

Jak ocenić przewoźnika Delta Trans i wystawić opinie?

Chciałabyś ocenić przewoźnika Grupa Delta Trans? Ranking kurierów został stworzony właśnie po to, aby każdy ich Klient mógł wypowiedzieć się na temat jakości ich usług. Otwórz formularz oceny, gdzie w skali od 1 do 5 możesz określić jakość poszczególnych kryteriów usługi firmy Grupa Delta Trans. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe. Jest to miejsce, aby dodać własny komentarz na temat usług Grupa Delta Trans. Zaznacz czego dokładnie dotyczy Twoja opinia, jakiej przesyłki oraz jakiego środka transportu. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem Globkurier.pl, aby dodać opinię.

Oferta Delta Trans

Grupa Delta Trans proponuje usługi transportowe krajowe, międzynarodowe i paczkowe, a także dystrybuuje drobnicową. Dodatkowo firma zajmuje się logistyką, w której w skład wchodzi logistyka magazynowa, transportowa czy składowanie samochodów. W usługach została również wyszczególniona usługa e-commerce oferująca zamówienia na terenie Polski i do krajów UE.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz oferty przewozowej w najlepszej cenie? Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny na GlobKurier.pl, gdzie znajdziesz porównywarkę cen popularnych przewoźników. W formularzu wpisz informacje dotyczące przesyłki, jak wymiary, waga oraz ilość. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie do wyboru masz oferty wielu przewoźników w różnej cenie. Wybierz najlepszą pod siebie ofertę i przejdź dalej. Kolejny etap to dodanie informacji dotyczących odbiorcy i nadawcy przesyłki. Tutaj też dostępne są dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki.