Menu

Opinie Goose Logistics Solutions

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Goose Logistics Solutions? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Goose Logistics Solutions

Logo
3.5
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.5
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Często wysyłasz przesyłki i szukasz dla siebie najlepszego rozwiązania? Sprawdź jakie oceny ma firma transportowa Goose Logistics Solutions, czy Klienci spotkali się z problemami, czy może cały proces dostawy został przeprowadzony bez większych trudności. W przypadku własnego doświadczenia z firmą Goose Logistics Solutions zachęcamy do oddania opinii, która pomoże innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Goose Logistics Solutions opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Goose Logistics Solutions

Goose Logistics Solutions jest firmą polską w 2018 roku. W firmie jest zatrudniona mniej niż 10 pracowników, gdzie Prezesem Zarządu jest Kamil Aleksandrowicz. Główna siedziba firmy znajduje się w Olsztynie. W 2020 roku przychód jaki udało się uzyskać firmie wyniósł 10 682 996 zł.

Jak ocenić kuriera Goose Logistics Solutions i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić za pośrednictwem naszej strony jest Goose Logistics Solutions. Skorzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika i chciałabym wyrazić swoją opinię na temat ich jakości? Skorzystaj z prostego formularza, w którym ocenisz trzy podstawowe kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Koniecznie dodaj komentarz w polu tekstowym zamieszczonym pod kryteriami. Jest to miejsce w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, czy pojawiły się jakieś problemy czy wszystko przebiegało tak, jak powinno.

Oferta Goose Logistics Solutions

Oferta firmy Goose Logistics Solutions skupia się przede wszystkim na spedycji drogowej, realizując transport całopojazdowy. Obszar działania usług transportowych obejmuje kraje europejskie. Firma zapewnia kompleksową usługę oraz stałe informowania o każdym etapie realizacji zlecenia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz najlepszej oferty transportowej zarówno jako klient indywidualny, lub klient firmowy wybierz formularz szybkiej wyceny na stronie GlobKurier.pl. Jego prosta forma i intuicyjny panel przedstawia oferty wielu różnych przewoźników w najlepszych cenach. W formularzu należy podać wagę i wymiary paczki, po czym wybrać przewoźnika klikając na kafelek z wyceną. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór płatności. Cały proces jest szybki i wygodny oraz pozwala dopasować najlepsze oferty pod własne wymagania.