Menu

Opinie GEODIS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy GEODIS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

GEODIS

Logo
3
Ocena na podstawie 84 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
Logo
Sprawdzony przez GlobKurier ® Kurier zweryfikowany przez nasz wewnętrzny system jakości oceny dostawcy: aktualna polisa ubezpieczeniowa, prawidłowość licencji, możliwy tracking.
3
Ocena na podstawie 84 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka towarów jest dzisiaj dostępna na całym świecie. Towary można przesyłać różnymi środkami, w tym transportem drogowy, lotniczym, morskim czy kolejowym. Przed wyborem swoje przewoźnika sprawdź jakie opinie możesz znaleźć na jego temat. GEODIS jest jedną z firm transportowych i jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich usług zachęcamy Cię do wyrażania własnej opinii na temat jakości ich usług.

Przewoźnik GEODIS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku GEODIS

GEODIS jest francuską firmą, która swoją działalność prowadzi również w Polsce. Założona w 2001 roku firma specjalizuje się w transporcie i logistyce. Prezesem Zarządu firmy jest Olivier Royer. Firma w Polsce zatrudnia łącznie około 300 pracowników zatrudnionych w 8 punkach w kraju. Przychód jaki udało się osiągnąć firmie w 2020 roku wynosił 437 329 770 zł.

Jak ocenić przewoźnika GEODIS i wystawić opinie?

Chciałabyś ocenić przewoźnika GEODIS? Ranking kurierów został stworzony właśnie po to, aby każdy ich Klient mógł wypowiedzieć się na temat jakości ich usług. Otwórz formularz oceny, gdzie w skali od 1 do 5 możesz określić jakość poszczególnych kryteriów usługi firmy GEODIS. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe. Jest to miejsce, aby dodać własny komentarz na temat usług GEODIS. Zaznacz czego dokładnie dotyczy Twoja opinia, jakiej przesyłki oraz jakiego środka transportu. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem Globkurier.pl, aby dodać opinię.

Oferta GEODIS

GOEDIS zajmuje się dostawą ekspresową i dostawą regularną paczek za pośrednictwem wielu środków transportu. Zalicza się do nich transport lądowy, fracht lotniczy i oceaniczny. Swoje działania firma kieruje również w stronę projektów przemysłowych, optymalizacji łańcucha dostaw, logistyki kontraktowej czy handlu zagranicznego i odprawy celnej. GEODIS proponuje swoje usługi wśród wielu branż rynkowych do których zalicza produkty szybko zbywalne, handel detaliczny, high tech, motoryzację, przemysł czy opiekę zdrowotną.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz oferty przewozowej w najlepszej cenie? Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny na GlobKurier.pl, gdzie znajdziesz porównywarkę cen popularnych przewoźników. W formularzu wpisz informacje dotyczące przesyłki, jak wymiary, waga oraz ilość. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie do wyboru masz oferty wielu przewoźników w różnej cenie. Wybierz najlepszą pod siebie ofertę i przejdź dalej. Kolejny etap to dodanie informacji dotyczących odbiorcy i nadawcy przesyłki. Tutaj też dostępne są dodatkowe opcje, jak chociażby ubezpieczenie. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki.