Opinie Geis

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Geis ? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier Geis

Logo
1.6
Ocena na podstawie 151 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
1.6
Ocena na podstawie 151 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Sprawdź, jakie opinie o Geis mają klienci. Czy polecają usługi tego przewoźnika? Jakie usługi są najczęściej wybierane? Jak firma wypada na tle konkurencji? A jeśli miałeś okazje skorzystać z usług tej firmy, zostaw swoją opinię o Geis.

Kurier Geis opinie

Filtruj

GEIS
Ocena Ogólna: 3.7
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Tragedia! Po raz pierwszy zamieszczam opinie w internecie na temat jakichkolwiek usług. Zamówiłam dość dużą, ciężką i wartościową przesyłkę - bieżnię, waga całkowita 250 kg. Spodziewałam się, że tak jak w wypadku innych kurierów, kurier zadzwoni wcześniej z pytaniem, czy kogoś zastanie, zwłaszcza przy tak dużym gabarycie wypadałoby się skontaktować. Miałabym też czas żeby dać znać wstępnie umówionym tragarzom. No a przede wszystkim spodziewałam się, że kurier objawi się w godzinach dostarczania przesyłek! Tymczasem już o 7:30 dostałam telefon, że kurier, nawet nie jedzie - on już jest pod moim domem i ja mam natychmiast zejść odebrać przesyłkę! Oczywiście brak możliwości zmiany godziny dostawy. Trzeba odebrać natychmiast, bo tak Panu pasuje, chociaż nawet trudno się go było spodziewać o takiej porze. Chcial mi to wyrzucić na chodnik, a ja miałabym tam stać i moknac z całym sprzetem, aż przyjedzie tragarz, albo wziąć 250 kg pod pache tudzież zostawić na pastwę losu coś na co pracuje się cały miesiąc. Odmówiłam odbioru dopóki mi tego nie wniesie. Na szczęście byl jeszcze mój mąż i wspólnie to wnieśli na korytarz, ale równie dobrze mogłabym z tym zostać sama i sterczeć na dworze. Nie wiem kto tam zarządza logistyką w tej partackiej firmie, ale powinien znaleźć sobie zajęcie nie wymagające użycia tego niezbyt lotnego umysłu . I jeszcze wisienka na torcie - fałszowanie dokumentacji- w opisie przesyłki wpisano, że dostarczenie towaru miało miejsce o... 10:55, podczas gdy o 8 było już po wszystkim, a o 9:10 bieżnia leżała w. moim mieszkaniu. Stanowczo odradzam. Wielokrotnie zamawiałam różne towary kurierem, ale nigdy nie spotkałam się z takim niechlujstem i beznadziejną organizacją. To była moja pierwsza i, jestem pewna, ostatnia przygoda z tą firmą. Nigdy więcej.
Niezadowolona, 16 stycznia 2023
GEIS
Ocena Ogólna: 1.3
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Ostrzegam Firmy i osoby prywatne przed tym PSEŁDO PRZEWOŻNIKIEM . Ale po kolei ; miałem otrzymać piec do CO W DNIU25 LISTOPADA I MAM CZEKAĆ BĘDZIE DOSTARCZONA. CZEKAŁEM JAK BARAN CAŁY DZIEŃ O godz 14 dzwonię do info lini .I co pani odbiera pytam się o piec , pani ta twierdzi że ese-mes tyko był powiadomieniem i jak mi się śpieszy (mieszkam w łodzi) mogę pojechać do Strykowa po paczkę ???????-tupet max. Na drugi dzień zadzwoniono do mnie o 8/30 (byłem w sklepie i wróciłem 9/30). Odzwaniam do kuriera i moje zaskoczenie ...JAŚNIE WIELMOŻA IMĆ KURIER powiedział nie zabrał. Jest to piec CO opłata za pobraniem--- jak by był to człowiek myślący z wyobrażnią inteligenta to by pomyślał w domu ktoś czeka a tym bardziej jest ZIMA. Zadzwoniłem na infolinię i znowu panienka powiedziała--- moja wina , że nie odebrałem telefonu i piec będzie w poniedziałek... a kiedy ... odpowiedz --- nie wiadomo??????..Opinie o tym " PSEŁDO PRZEWOŻNIKU " są w podobnym tonie co moja opinia a oni .... mają to w 4 LITERKACH. LUDZIE PRACUJĄCY TOTALNA ZBIERANINA. W dniu 26 listopada o 14 godzinie mają być hydraulicy do montażu pieca 6 ludzi.. KTO ZA TO ZAPŁACI PSEŁDO FIRMA GEIS... SPOTKAM SIĘ Z NIMI W SĄDZIE...MOJA PRYWATNA RADA.... OMIJAJCIE TYCH " PRZEWOŻNIKÓW " szerokim łukiem... SĄ INNI GODNI ZAUFANIA I SZANUJĄCY CZAS I PIENIĄDZE KLIJENTA.... NR. przesyłki 621500781410 dla dyrekcji GEIS
Stępień Andrzej, 26 listopada 2021

Geis – informacje o przewoźniku

Popularny przewoźnik realizujący między innymi transport paletowy, całopojazdowy. Historia firmy sięga wstecz aż do 1945 roku kiedy to Hans Geis założył swój biznes. Od tego czasu przedsiębiorstwo umacniało się w świecie transportu i logistyki. Firma stawia na rzetelność, szybkość i nowoczesne rozwiązania. Jeżeli korzystałeś z usług kuriera i chciałbyś napisać opinie o Geis wypełnij formularz.

Opinie Geis – jak dodać nową?

Dodanie opinii o Geis nie jest trudne, wystarczy kliknąć przycisk oceny i wypełnić formularz. Uzupełnij kilka niezbędnych informacji takich jak: rodzaj transportu, rodzaj przesyłki, destynacje (skąd została wysłana i dokąd zmierzała Twoja paczka) szybkość transportu, koszt całej usługi oraz czy poleciłabyś przewoźnika innym użytkownikom. Następnie kliknij wyślij i gotowe. Twoja opinia wkrótce pojawi się w rankingu.  

Przesyłki Geis

Najpopularniejsze usługi przewoźnika Geis to transport palet. Maksymalna waga dla takiej paczki wynosi 2500 kilogramów, a wysokość 220 centymetrów. Jeżeli parametry palety odbiegają od standardowych wymiarów można skorzystać wówczas z innych dostępnych usług przewoźnika Geis. Zamówiłeś paletę korzystając z usług tej firmy kurierskiej? Pozostaw ocenę takiego transportu dodając opinie o Geis w rankingu.

Jak wysłać paczkę za pośrednictwem firmy Geis?

Firma zakończyła działalność kurierską w Polsce. Jeżeli jednak nadawałeś z przewoźnikiem dodaj opinie o Geis do rankingu.

Podsumowanie informacji o Geis

Firma Geis jest częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w niemieckim Bad Neustadt. Realizuje proste zlecenia transportowe oraz skomplikowane projekty logistyczne, zarówno w obrębie kraju, jak i na arenie międzynarodowej. W ofercie Geis można znaleźć transport paletowy, całopojazdowy, transport morski i lotniczy. Jednak firma Geis zakończyła działalnością kurierską w Polsce. Jeśli więc szukasz najlepszej firmy kurierskiej, możesz skorzystać z ofert innych firm dostępnych na platformie GlobKurier.pl. Znajdziesz tam wiele popularnych firm kurierskich, które zrealizują Twoje zamówienie. Oferta firm kurierskich i transportowych dostępna jest na stronie: Firmy kurierskie.