Opinie Geis

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Geis ? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Kurier Geis

1.6
Ocena na podstawie 123 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
1.6
Ocena na podstawie 123 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Sprawdź, jakie opinie o Geis mają klienci. Czy polecają usługi tego przewoźnika? Jakie usługi są najczęściej wybierane? Jak firma wypada na tle konkurencji? A jeśli miałeś okazje skorzystać z usług tej firmy, zostaw swoją opinię o Geis.

Kurier Geis opinie

Filtruj

GEIS
Ocena Ogólna: 1.3
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Ostrzegam Firmy i osoby prywatne przed tym PSEŁDO PRZEWOŻNIKIEM . Ale po kolei ; miałem otrzymać piec do CO W DNIU25 LISTOPADA I MAM CZEKAĆ BĘDZIE DOSTARCZONA. CZEKAŁEM JAK BARAN CAŁY DZIEŃ O godz 14 dzwonię do info lini .I co pani odbiera pytam się o piec , pani ta twierdzi że ese-mes tyko był powiadomieniem i jak mi się śpieszy (mieszkam w łodzi) mogę pojechać do Strykowa po paczkę ???????-tupet max. Na drugi dzień zadzwoniono do mnie o 8/30 (byłem w sklepie i wróciłem 9/30). Odzwaniam do kuriera i moje zaskoczenie ...JAŚNIE WIELMOŻA IMĆ KURIER powiedział nie zabrał. Jest to piec CO opłata za pobraniem--- jak by był to człowiek myślący z wyobrażnią inteligenta to by pomyślał w domu ktoś czeka a tym bardziej jest ZIMA. Zadzwoniłem na infolinię i znowu panienka powiedziała--- moja wina , że nie odebrałem telefonu i piec będzie w poniedziałek... a kiedy ... odpowiedz --- nie wiadomo??????..Opinie o tym " PSEŁDO PRZEWOŻNIKU " są w podobnym tonie co moja opinia a oni .... mają to w 4 LITERKACH. LUDZIE PRACUJĄCY TOTALNA ZBIERANINA. W dniu 26 listopada o 14 godzinie mają być hydraulicy do montażu pieca 6 ludzi.. KTO ZA TO ZAPŁACI PSEŁDO FIRMA GEIS... SPOTKAM SIĘ Z NIMI W SĄDZIE...MOJA PRYWATNA RADA.... OMIJAJCIE TYCH " PRZEWOŻNIKÓW " szerokim łukiem... SĄ INNI GODNI ZAUFANIA I SZANUJĄCY CZAS I PIENIĄDZE KLIJENTA.... NR. przesyłki 621500781410 dla dyrekcji GEIS
Stępień Andrzej, 26 listopada 2021

Geis – informacje o przewoźniku

Popularny przewoźnik realizujący między innymi transport paletowy, całopojazdowy. Historia firmy sięga wstecz aż do 1945 roku kiedy to Hans Geis założył swój biznes. Od tego czasu przedsiębiorstwo umacniało się w świecie transportu i logistyki. Firma stawia na rzetelność, szybkość i nowoczesne rozwiązania. Jeżeli korzystałeś z usług kuriera i chciałbyś napisać opinie o Geis wypełnij formularz.

Opinie Geis – jak dodać nową?

Dodanie opinii o Geis nie jest trudne, wystarczy kliknąć przycisk oceny i wypełnić formularz. Uzupełnij kilka niezbędnych informacji takich jak: rodzaj transportu, rodzaj przesyłki, destynacje (skąd została wysłana i dokąd zmierzała Twoja paczka) szybkość transportu, koszt całej usługi oraz czy poleciłabyś przewoźnika innym użytkownikom. Następnie kliknij wyślij i gotowe. Twoja opinia wkrótce pojawi się w rankingu.  

Przesyłki Geis

Najpopularniejsze usługi przewoźnika Geis to transport palet. Maksymalna waga dla takiej paczki wynosi 2500 kilogramów, a wysokość 220 centymetrów. Jeżeli parametry palety odbiegają od standardowych wymiarów można skorzystać wówczas z innych dostępnych usług przewoźnika Geis. Zamówiłeś paletę korzystając z usług tej firmy kurierskiej? Pozostaw ocenę takiego transportu dodając opinie o Geis w rankingu.

Jak wysłać paczkę za pośrednictwem firmy Geis?

Firma zakończyła działalność kurierską w Polsce. Jeżeli jednak nadawałeś z przewoźnikiem dodaj opinie o Geis do rankingu.

Podsumowanie informacji o Geis

Firma Geis jest częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w niemieckim Bad Neustadt. Realizuje proste zlecenia transportowe oraz skomplikowane projekty logistyczne, zarówno w obrębie kraju, jak i na arenie międzynarodowej. W ofercie Geis można znaleźć transport paletowy, całopojazdowy, transport morski i lotniczy. Jednak firma Geis zakończyła działalnością kurierską w Polsce. Jeśli więc szukasz najlepszej firmy kurierskiej, możesz skorzystać z ofert innych firm dostępnych na platformie GlobKurier.pl. Znajdziesz tam wiele popularnych firm kurierskich, które zrealizują Twoje zamówienie. Oferta firm kurierskich i transportowych dostępna jest na stronie: Firmy kurierskie.