Menu

Opinie GEFCEO Polska

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy GEFCEO Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

GEFCEO Polska

Logo
4.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłasz dużo przesyłek w kraju lub za granicę i szukasz firmy oferującej najlepszy serwis? Sprawdź, które firmy oferują najlepsze ceny i jakoś usług. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług firmy GEFCEO Polska i chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniami wyślij formularz oceny. Przed skorzystaniem z ich serwisu możesz sprawdzić, czy inni ich Klienci byli zadowoleni z ich jakości.

Przewoźnik Adampol opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku GEFCEO Polska

GEFCEO Polska jest pojedynczą firmą, której kapitał pochodzi z Rosji i Francji. Początki swojej działalności firma zaczęła w roku 1992. Obecnie działa w 47 krajach, w tym również w Polsce gdzie zatrudnia około 500 pracowników. Prezesem Zarządu jest Rafał Krajewski. Firmie udało się uzyskać przychód na 2020 rok w wysokości 756 335 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika GEFCEO Polska i wystawić opinie?

GEFCEO Polska jest jednym z przewoźników, których możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Wystarczy przejść do formularza, w którym do uzupełnienia są trzy wytyczne w skali od 1 do 5, z czego 1 jest najniższą oceną. Wytycznymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej tych punktów znajdziesz pole tekstowe, które możesz uzupełnić, aby lepiej zobrazować swoją ocenę. Tutaj możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, jakie przesyłki oraz z których krajach była ona realizowana. Warto podzielić się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi doświadczeniami, gdyż pozwoli to lepiej zobrazować jakość świadczeń firmy.

Oferta GEFCEO Polska

GEFCEO Polska zajmuje się transportem kolejowym, frachtem drogowym, morskim i lotniczym. Firma stara się zapewnić możliwość przewozu towarów różnych kategorii wymieniając materiały niebezpieczne, transport farmaceutyków czy zarządzanie logistyką towarów konsumpcyjnych dla supermarketów czy wyspecjalizowanych sklepów. GEFCEO Polska oferuje grupowanie na paletach do transportu w celach obniżenia kosztów logistyki.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukając najlepszej oferty cenowej w przypadku wysyłki indywidualnej lub firmowej warto skorzystać z szybkiej wyceny dostępnej na GlobKurier.pl. Jest to prosty i intuicyjny formularz, który poprowadzi nas krok po korku do najlepszej oferty. Na stronie formularza wpisujemy wagę przesyłki i jej wymiary, aby system mógł przedstawić oferty wielu firm transportowych w różnych cenach. Jednym naszym zadaniem jest wybór najlepszej z nich. Po kliknięciu w ofertę przewoźnika zostaniesz przeniesiony do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy przesyłki. Ostatnim elementem procesu jest wybór i dokonanie płatności za przesyłkę.