• Opinie GALAN LOGISTICS

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy GALAN LOGISTICS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  GALAN LOGISTICS

  Logo
  5
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  5
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Sprawdź opinie, jakimi podzielili się użytkownicy o firmie GALAN LOGISTICS. Wysyłka przesyłek powinna być punktualna i dotrzeć do adresata w nienaruszonym stanie. Sprawdź, czy Klienci GALAN LOGISTICS byli zadowoleni z jakości usług firmy, czy może napotkali jakieś trudności i problemy podczas wysyłki. Koniecznie podziel się swoją opinią, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z usług transportowych GALAN LOGISTICS.

  Przewoźnik Adampol opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku GALAN LOGISTICS

  GALAN LOGISTICS to grupa firm powstała w Polsce w 2009 roku. Prezesem Zarządu jest Konrad Gałan. Firma zatrudnia około 50 pracowników, a w 2020 roku osiągnęła przychód w wysokości 99 941 708 zł.

  Jak ocenić przewoźnika GALAN LOGISTICS i wystawić opinie?

  GALAN LOGISTICS jest jednym z wiodących towarowych przewoźników w Polsce. Chcesz podzielić się swoją opinią na temat jego świadczonych usług? Wypełnij formularz oceny na stronie rankingu kurierów i podziel się swoją opinią na temat jakości usług GALAN LOGISTICS. Oceny możesz dokonać na podstawie poniższych kategorii:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Po ocenie szybkości, kosztu i godności polecenia firmy przejdź do okna tekstowego, w który możesz dodać komentarz odnośnie wykonanej przez Lotos Kolej usługi. Napisz czego dotyczył przewóz oraz z jakiego i do jakiego miejsca odbywała się dostawa. W tym miejscu możesz też dokładnie opisać jakie problemy napotkałeś podczas wysyłki lub też pochwalić przewoźnika za wysokiej jakości serwis. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl , aby dodać opinie na temat przewoźnika.

  Oferta GALAN LOGISTICS

  GALAN LOGISTICS specjalizuje się w transporcie drogowym zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. W swoich roziązaniach zapewnia dedykowany transport ekspresowy, transport drobnicowy i całopojazdowy, transport przesyłek ponadgabarytowych, materiałów niebezpiecznych czy wymagających temperatury kontrolowanej.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Nie ważne czy szukasz frachtu kolejowego, drogowego lub powietrznego wybierz opcję szybkiej wyceny na GlobKurier.pl. Jest to formularz przeznaczony zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych, który przedstawia najlepsze opcje cenowe wielu przewoźników. W formularzu należy uzupełnić wagę przesyłki i jej wymiary, a następnie kliknąć przycisk „Wyceń przesyłkę”. System po chwili pokaże oferty różnych przewoźników o szerokim wachlarzu cenowym. W tym momencie Ty decydujesz na kogo usługi się decydujesz poprzez kliknięcie na kafelek z ofertą. Następnym krokiem szybkiej wyceny jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór ewentualnych dodatkowych opcji, jak ubezpieczenie przesyłki. Na koniec pozostaje już tylko opłacić przesyłkę.