Menu

Opinie Fresh Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Fresh Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Fresh Logistics

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Opinie są dzisiaj jednym z wyznaczników przez które decydujemy się na skorzystanie z usług. Fresh Logitics proponuje usługi w branży transportowej i możesz go ocenić klikając w poniższy przycisk. Sprawdź również jakie doświadczenia z firmą mieli inni jego Klienci.

Przewoźnik Fresh Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Fresh Logistics

Fresh Logistics jest firmą założoną w Niderlandach w roku 2002. Pojedynczej firmie udało się wypracować przychód w wysokości 427 213 945 zł za rok 2020. Obecnie firma posiada 8 oddziałów mieszczących się na terenie całej Polski i zatrudnia blisko 800 osób.

Jak ocenić przewoźnika Fresh Logistics i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług firmy Fresh Logistics i chcesz podzielić się swoją opinią na temat jakości ich usług. Skorzystaj z formularza oceny na naszej stronie rankingu kurierów. Opinia ocenia trzy ważne kryteria, takie jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Każde z kryteriów możesz ocenić na podstawie skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5 gwiazdek. Poniżesz znajdziesz również okno z polem testowym. Koniecznie przekaż własny komentarz, gdzie możesz opisać czego dokładnie dotyczyła Twoja usługa i co myślisz o jakości jej wykonania. Pamiętaj, że aby dokonać oceny przewoźnika nie musisz być Klientem GlobKurier.pl.

Oferta Fresh Logistics

Oferta Fresh Logistics dotyczy obsługi logistycznej produktów świeżych, które wymagają kontrolowanej temperatury. Temperatura takich produktów wynosi od +2 do +6 stopni Celsjusza lub w przypadku transportu UltraFresh od 0 do +2 stopni. Usługi Fresh Logistics są kierowane do sektora żywnościowego na rynku.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz kuriera w najlepszej cenie skorzystaj z wyszukiwarki ofert na GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej, gdzie uzupełniasz podstawowe dane jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Aby przejść do ofert przewoźników kliknij przycisk „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje tylko chwilę, aby przedstawić Ci ofertę przewoźników w różnym zakresie cenowym. Wybierz jednego z nich i przejdź dalej. W tym momencie poprosimy Cię o uzupełnienie danych dotyczących odbiorcy i nadawcy. Ostatnim etapem kończącym proces zamówienia jest opłata za przesyłkę i czekanie na kuriera.