Menu

Opinie FREJA

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FREJA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

FREJA

Logo
3.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłka paczek czy to krajowych czy międzynarodowych powinna przebiegać sprawnie i szybko. FREJA jest jedną z firm transportowych. Czy korzystałeś już w usług tej firmy? Może jesteś ciekawy opinii innych na temat realizowanych przez nich usług? Sprawdź czy warto zamówić przesyłkę u tego właśnie przewoźnika.

Przewoźnik FREJA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku FREJA

FREJA to duńska grupa firm, która powstała stosunkowo niedawno, gdyż w 2020 roku. Prezesem Zarządu w Polsce jest Torben Mortensen. W Polsce firma zatrudnia blisko 200 pracowników. W 2020 roku FREJA uzyskała przychód w wysokości 180 819 600 zł.

Jak ocenić przewoźnika FREJA i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś już z usług transportowych firmy FREJA podziel się z nami swoją opinią o przewoźniku. Jest ot wyjątkowo proste i zajmuje chwilę. Jedyne co należy zrobić to przejść do formularza oceny i w systemie gwiazdkowym ocenić trzy kategorię:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą, dlatego zachęcamy do pozostawienia własnego komentarza, w którym podzielisz się ewentualnymi problemami lub wyrazisz swoje zadowolenie. Każda opinia jest cenna. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić usługi FREJA.

Oferta FREJA

FREJA zapewnia usługi z zakresie transportu drogowego, morskiego i lotniczego oraz w logistyce magazynowej. Transport dotyczy całej Europy oferując ładunek całopojazdowy, częściowy i drobnicowy. Swoje usługi FREJA rozszerzyła również o transport chłodniczy oraz logistykę dla przemysłu farmaceutycznego.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Chcesz wysłać przesyłkę w kraju lub za granicę? Skorzystać z naszej szybkiej wyceny i poznać oferty ponad 50 różnych przewoźników. Proces wyceny jest bardzo prosty i intuicyjny, a jedyne co potrzebujesz to wymiary i waga paczki. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” masz do wyboru usługi różnych przewoźników oferujących różne ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i przejdź do kolejnego kroku wyceny. Tutaj podaj dane nadawcy i adresata, ewentualnie wybierz opcje dodatkowe. Cały proces kończy się opłatą za przesyłkę, po czym pozostaje nam już czekanie na kuriera lub zaniesienie paczki do odpowiedniego punktu nadania.