• Opinie FREJA

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FREJA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  FREJA

  Logo
  3.8
  Ocena na podstawie 4 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.8
  Ocena na podstawie 4 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Wysyłka paczek czy to krajowych czy międzynarodowych powinna przebiegać sprawnie i szybko. FREJA jest jedną z firm transportowych. Czy korzystałeś już w usług tej firmy? Może jesteś ciekawy opinii innych na temat realizowanych przez nich usług? Sprawdź czy warto zamówić przesyłkę u tego właśnie przewoźnika.

  Przewoźnik FREJA opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku FREJA

  FREJA to duńska grupa firm, która powstała stosunkowo niedawno, gdyż w 2020 roku. Prezesem Zarządu w Polsce jest Torben Mortensen. W Polsce firma zatrudnia blisko 200 pracowników. W 2020 roku FREJA uzyskała przychód w wysokości 180 819 600 zł.

  Jak ocenić przewoźnika FREJA i wystawić opinie?

  Jeśli korzystałeś już z usług transportowych firmy FREJA podziel się z nami swoją opinią o przewoźniku. Jest ot wyjątkowo proste i zajmuje chwilę. Jedyne co należy zrobić to przejść do formularza oceny i w systemie gwiazdkowym ocenić trzy kategorię:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą, dlatego zachęcamy do pozostawienia własnego komentarza, w którym podzielisz się ewentualnymi problemami lub wyrazisz swoje zadowolenie. Każda opinia jest cenna. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić usługi FREJA.

  Oferta FREJA

  FREJA zapewnia usługi z zakresie transportu drogowego, morskiego i lotniczego oraz w logistyce magazynowej. Transport dotyczy całej Europy oferując ładunek całopojazdowy, częściowy i drobnicowy. Swoje usługi FREJA rozszerzyła również o transport chłodniczy oraz logistykę dla przemysłu farmaceutycznego.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz wysłać przesyłkę w kraju lub za granicę? Skorzystać z naszej szybkiej wyceny i poznać oferty ponad 50 różnych przewoźników. Proces wyceny jest bardzo prosty i intuicyjny, a jedyne co potrzebujesz to wymiary i waga paczki. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” masz do wyboru usługi różnych przewoźników oferujących różne ceny. Wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i przejdź do kolejnego kroku wyceny. Tutaj podaj dane nadawcy i adresata, ewentualnie wybierz opcje dodatkowe. Cały proces kończy się opłatą za przesyłkę, po czym pozostaje nam już czekanie na kuriera lub zaniesienie paczki do odpowiedniego punktu nadania.