Menu

Opinie FM Logistic

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy FM Logistic? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

FM Logistic

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

FM Logistic jest jedną z firm transportowych z Francji. Możesz już teraz ocenić tego przewoźnika i zajmuje to tylko chwilę. Jeśli szukasz najlepszej oferty dla siebie i zastanawiasz się czy będzie to FM Logistic sprawdź opinie innych użytkowników i przekonaj się czy warto jest skorzystać z ich oferty.

Przewoźnik FM Logistic opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku FM Logistic

FM Logistic to firma powstała we Francji w roku 1967. Firma zatrudnia dzisiaj prawie 4 000 pracowników, a jej siedzibę można znaleźć w 14 krajach na 3 kontynentach, w tym w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej. Prezesem Zarządu w Centralnej Europie jest Yannick Byisson. W roku 2020 firmie udało się osiągnąć kapitał przychodów na poziomie 1 110 999 762 zł.

Jak ocenić przewoźnika FM Logistic i wystawić opinie?

Korzystałeś z usług firmy FM Logistic i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniem? W naszym formularzu możesz w szybki i prosty sposób ocenić usługi wielu firm transportowych z całego świata, w tym również firmy FM Logistic. W formularzu do zaznaczenia są trzy kryteria, oceniane w skali od 1 do 5, do których zalicza się:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Poniżej wyżej wymienionych kryteriów znajduje się okienko, gdzie można podzielić się własną opinią i zaznaczyć czego dokładnie ona dotyczy. Jakiej przesyłki ona dotyczy, z jakiego i do jakiego kraju lub, którą drogą była ona transportowana. Opisanie wystawionych ocen pomoże lepiej zobrazować jakość usług danego przewoźnika.

Oferta FM Logistic

FM Logistic oferuje szeroką gamę rozwiązań, nie tylko w transporcie, co również w logistyce. Do usług zalicza się magazynowanie, co-packing, optymalizację łańcucha dostaw, logistykę miejską, czy właśnie transport drogowy, morski i ostatniej linii. Transport ostatniej linii oznacza ostatni etap transportu przesyłki, czyli dotarcie pod drzwi Klienta. Operatorami są zazwyczaj dostawcy listów i paczek.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybka wycena w serwisie GlobKurier.pl pozwala w prosty sposób wycenić paczkę i poznać oferty największych operatorów transportowych na rynku. Cały proces jest bardzo intuicyjny i sprowadza się do uzupełnienia danych o przesyłce, takich jak wymiary i waga. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system ukaże oferty cenowe wielu przewoźników, gdzie możesz wybrać najlepszą pod siebie opcję. Następnym krokiem jest przejście do formularza w którym należy uzupełnić dane nadawcy i odbiory oraz opłacić przesyłkę.