Menu

Opinie FEDEX TRADE NETWORKS

Korzystałeś z usług firmy FEDEX TRADE NETWORKS ? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

FEDEX TRADE NETWORKS 

Logo
2.4
Ocena na podstawie 6 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.4
Ocena na podstawie 6 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski cieszy się coraz większą popularnością. Jest to w pełni zrozumiałe, gdyż relatywnie niskim kosztem można wysłać nawet bardzo duże transporty paczek, w tym transporty paletowe czy kontenerowe. Oczywiście warto wybrać dobrą firmę i tutaj doskonale sprawdzi się FEDEX TRADE NETWORKS. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej, a także poznać, w jaki sposób wycenić przesyłkę w Globkurier.pl.

Przewoźnik FEDEX TRADE NETWORKS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku FEDEX TRADE NETWORKS

FEDEX TRADE NETWORKS jest częścią FedEx Corporation. Firma została założona w 2000 r. Jej główna siedziba znajduje się w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Działa na terenie zarówno Ameryki Północnej, jak i Południowej, a także Australii czy Europy. Swoje usługi kieruje zarówno do lokalnych przedsiębiorców, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Jak ocenić przewoźnika FEDEX TRADE NETWORKS i wystawić opinie?

Jeżeli chcecie ocenić tego przewoźnika morskiego, to możecie to zrobić, wchodząc na stronę globkurier.pl. Możliwość oceny dostępna jest nie tylko dla zarejestrowanych użytkowników, ale wszystkich osób, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z tą firmą oferującą transport morski. Otóż można oceniać firmę w trzech kryteriach. Pierwsza kategoria to szybkość transportu, druga to koszt transportu, a trzecia to godność polecenia. W każdej przyznajecie wybraną przez Was liczbę gwiazdek. To jeszcze nie wszystko, bowiem taka ocena nie wnosi zbyt wiele bez dodatkowego komentarza. Na niego także jest miejsce i warto go zostawić, dzieląc się szczegółami współpracy, punktując mocne i słabsze strony firmy. W ten sposób osoby, które chcą skorzystać z usług FEDEX TRADE NETWORKS mogą sobie już wyrobić opinię i dokonać bardziej przemyślanego wyboru przewoźnika morskiego. 

Oferta FEDEX TRADE NETWORKS

FEDEX TRADE NETWORKS ma naprawdę bogatą ofertę. Zajmuje się wysyłką towarów z różnych branż, w tym nawet produktów spożywczych, przy czy trzeba posiadać odpowiednie dokumenty i zgody, które wcześniej należy dostarczyć do Urzędu Celnego. Niewątpliwie za pomocą FTN można wysyłać naprawdę duże paczki. Przewoźnik nie wprowadza żadnych limitów. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli macie zamiar nadawać przesyłki, to najlepiej jeśli wejdziecie na stronę Szybkiej wyceny. W tym miejscu dostępna jest porównywarka ofert firm kurierskich. Wystarczy wpisać wszystkie dane dotyczące przesyłki, a zatem długość, szerokość, wysokość i wagę. Ponadto trzeba podać kraj nadania i odbioru. Można wyceniać większe ilości przesyłek, zatem należy wpisać jeszcze liczbę przesyłek, które chce się wycenić. Następnie wystarczy kliknąć “wyceń przesyłkę” i ukaże się lista firm kurierskich. Wybierzcie najlepszą opcję, ewentualne usługi dodatkowe, jak ubezpieczenie przesyłki. Następnie wpiszcie dane dotyczące nadawcy i adresata i przejdźcie do opłacenia przesyłki. Szybki przelew online będzie najlepszą opcją. Pozostanie wydrukowanie dokumentów przewozowych otrzymanych na podany adres poczty elektronicznej i oczekiwanie na przyjazd kuriera, który odbierze przesyłkę.