• Opinie Fastway

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Fastway? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Fastway

  Logo
  4.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Niezależnie czy wysyłasz paczki regularnie, czy okazyjnie warto podzielić się opinią na temat przewoźnika u którego zamówiłeś usługę. Sprawdź czy Fastway może pochwali się dobrymi recenzjami, czy może też negatywnymi. Jeśli korzystałeś z dowolnej usługi transportowej tej firmy podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

  Przewoźnik Fastway opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Fastway

  Fastway to firm założona w Irlandii w 2002 roku. Firma posiada 24 oddziału i 20 magazynów w swoim kraju. Oferta firmy obejmuje przesyłki krajowe kurierskie oraz usługi międzynarodowe di Wielkiej Brytanii i krajów Unii Europejskiej. W ramach swoich usług firma umożliwiła wysyłkę paczek poprzez punkty paczkowych, których jest około 1 000.

  Jak ocenić przewoźnika Fastway i wystawić opinie?

  Jeśli korzystałeś w przeszłości z usług przewoźnika Fastway i chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem skorzystać z formularz oceny na ranking kurierów. Każdy przewoźnik oceniany jest w trzech głównych kategoriach podzielonych na:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Uzupełniając te trzy kryteria w skali od 1 do 5 możesz pomóc innym użytkownikom w podjęciu decyzji o wyborze swojego następnego przewoźnika. Poniżej trzech głównych kategorii znajdziesz pole tekstowe w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła twoja usługa, podając takie szczegóły jak jaką drogą była wysłana przesyłka i czy była to usługa krajowa czy międzynarodowa.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Jeśli szukasz sprawdzonego przewoźnika w najlepszej cenie sprawdź szybką wycenę dostępną na GlobKurier.pl. Jest to system porównujący oferty wielu przewoźników, z których to Ty wybierasz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. W formularzy wyceny należy określić wymiary przesyłki i jej wagę, a następnie kliknąć „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje chwilę, aby przedstawić Ci najlepsze oferty cenowe światowych przewoźników. Po wyborze jednego z nich pozostaje jedynie uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz ewentualnie wybranie usług dodatkowych. Ostatnim krokiem wyceny jest opłacenie przesyłki.