• Opinie FAN Courier

  Korzystałeś z usług firmy FAN Courier? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  FAN Courier

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Korzystałeś z usług FAN Courier – rumuńskiego przewoźnika i chciałbyś podzielić się swoją opinią? Jesteś zadowolony z jego usług? Może masz nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą i chciałbyś ostrzec innych? Nasz ranking kurierów oferuje taką możliwość. Za jego pomocą dowiesz się więcej o przewoźniku, którego oferta Cię zainteresowała. Możliwość oceny mają również osoby, które nie były klientami Globkurier.pl w przeszłości. Pomóż innym w wyborze, aby mogli wybrać firmę odpowiednią do ich oczekiwań!

  Przewoźnik FAN Courier opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku FAN Courier

  FAN Courier to przewoźnik z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Firma specjalizuje się w przesyłkach door2door. W ostatnich latach przewoźnik swoje usługi rozszerzył poza granicę Rumunii i zaczął oferować swoje usługi również w Mołdawii.

  Jak ocenić przewoźnika FAN Courier i wystawić opinie?

  Każdy człowiek przed skorzystaniem z usług jakiejkolwiek firmy chętnie zapoznaje się z opinią innych. Taka sama sytuacja występuje po skorzystaniu z usług – wiele osób chciałoby podzielić się doświadczeniem z innymi. Taką możliwość oferuje nasz ranking i możliwość wystawienia opinii. Na czym to polega? Wchodząc na stronę Globkurier.pl znajdziesz zakładkę ranking kurierów. Po wejściu w nią, możesz wystawić ocenę danemu przewoźnikowi za pomocą systemu gwiazdek i komentarza. Gwiazdkami odpowiadasz na 3 konkretne pytania dotyczące:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

  Oferta FAN Courier

  FAN Courier oferuje przesyłki ograniczone do 10 kg. i maksymalnej długości 70 cm. Dodatkowo łączna wartości długości, szerokości i wysokości nie może przekroczyć 120 cm. W cenie przewoźnik zapewnia 2 próby doręczenia przesyłki i jego potwierdzenie.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie kuriera? Szybkie nadanie – taką funkcje posiada nasz serwis Globkurier.pl. Dzięki niej nadasz swoją przesyłko w prosty oraz przyjemny sposób. Jak to działa? Po wejściu na stronę, w odpowiednie pola wpisz dane odnośnie wagi oraz rozmiarów przesyłki. W kroku następnym z listy ponad 50 firm kurierskich pokażą się te, które będą mogły zająć się Twoją przesyłką. Wybierz kuriera, uzupełnij dane adresata oraz nadawcy, opłać przesyłkę i gotowe! Wystarczy, że poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego.