Menu

Opinie Expeditors Polska

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Expeditors Polska? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Expeditors Polska

Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Niezależnie czy wysyłasz paczki regularnie, czy okazyjnie warto podzielić się opinią na temat przewoźnika u którego zamówiłeś usługę. Sprawdź czy Expeditors Polska może pochwali się dobrymi recenzjami, czy może też negatywnymi. Jeśli korzystałeś z dowolnej usługi transportowej tej firmy podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Przewoźnik Expeditors Polska opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Expeditors Polska

Expeditors Polska to firma amerykańska założona w 2004 roku. Firma Expeditors działa na 6 kontynentach w 103 krajach. W Polsce w ramach tego przedsiębiorstwa jest zatrudnionych niecałe 100 pracowników. Expeditors Polska osiągnęła w 2020 roku przychód w wysokości 70 040 308 zł.

Jak ocenić przewoźnika Expeditors Polska i wystawić opinie?

Jeśli korzystałeś w przeszłości z usług przewoźnika Expeditors Polska i chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem skorzystać z formularz oceny na ranking kurierów. Każdy przewoźnik oceniany jest w trzech głównych kategoriach podzielonych na:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Uzupełniając te trzy kryteria w skali od 1 do 5 możesz pomóc innym użytkownikom w podjęciu decyzji o wyborze swojego następnego przewoźnika. Poniżej trzech głównych kategorii znajdziesz pole tekstowe w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła twoja usługa, podając takie szczegóły jak jaką drogą była wysłana przesyłka i czy była to usługa krajowa czy międzynarodowa.

Oferta Expeditors Polska

Expeditors Polska jest obecna w Polsce od 2004 roku, z czego główna centrala firmy znajduje się w Warszawie. W ramach usług firma prowadzi spedycje międzynarodowe, w tym morskie, lotnicze, drogowe i kolejowe. W ramach swojego serwisu oferuje również pełen zakres usług celnych, organizacje transportów ponadwymiarowych, a także magazynowanie  i dystrybucje.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz sprawdzonego przewoźnika w najlepszej cenie sprawdź szybką wycenę dostępną na GlobKurier.pl. Jest to system porównujący oferty wielu przewoźników, z których to Ty wybierasz ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. W formularzy wyceny należy określić wymiary przesyłki i jej wagę, a następnie kliknąć „Wyceń przesyłkę”. System potrzebuje chwilę, aby przedstawić Ci najlepsze oferty cenowe światowych przewoźników. Po wyborze jednego z nich pozostaje jedynie uzupełnienie danych adresata i nadawcy oraz ewentualnie wybranie usług dodatkowych. Ostatnim krokiem wyceny jest opłacenie przesyłki.