Menu

Opinie EVERGREEN MARINE

Korzystałeś z usług firmy EVERGREEN MARINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

EVERGREEN MARINE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski – dziedzina niewątpliwie trudna. Jedną z firm zajmującą się tego typu transportem jest właśnie EVERGREEN MARINE. Przewoźnik swoim zasięgiem obejmuje wiele państw. Jeżeli korzystałeś z usług tego przewoźnika, który oferuje transport między kontynentami, możesz wykorzystać nasz ranking aby go ocenić! Jesteś potencjalnym klientem tej firmy, ale dla pewności chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego przewoźnika, by mieć pewność, że wysłany przez Ciebie transport będzie bezpieczny? Również możesz skorzystać z naszego rankingu!

Przewoźnik EVERGREEN MARINE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku EVERGREEN MARINE

EVERGREEN MARINE należy do grupy EVERGREEN, zajmującej się transportem, zarządzaniem portami, nieruchomościami i produkcją statków. Grupa została założona w 1968 roku przez Chang Yung-fa. Siedziba firmy osadzona jest w Tajpeju na Tajwanie. Cena akcji na dzień 4 sierpnia 2022 roku wyniosła 94,00 TWD. Firma posiada łącznie około 5 tysięcy pracowników.

Jak ocenić przewoźnika EVERGREEN MARINE i wystawić opinie?

Każdemu człowiekowi zależy na tym, aby usługi, z których korzysta były na jak najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy ranking kurierów. Ma on za zadanie pozwolić na podzielenie się swoją opinią, klientów, którzy korzystali z usług danej firmy. Z jakich aspektów składa się na ranking? Jest bardzo prosty w obsłudze, polega na 3 konkretnych pytaniach odnośnie do najważniejszych cech przewoźnika oraz sekcji komentarzy, w której klienci mogą podzielić się swoimi osobistymi spostrzeżeniami. Odpowiedzi na wcześniej wspomniane pytania można udzielić za pomocą gwiazdek, a odnoszą się one do takich aspektów jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oferta EVERGREEN MARINE

Przewoźnik oferuje transport na kilka kontynentów. W ich skład wchodzi Ameryka południowa, Ameryka północna, Azja oraz Europa. Dzięki stronie internetowej przewoźnika, możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój transport. Profesjonalna obsługa klienta zapewnia ciągłą pomoc, jeżeli chodzi o zaistniałe problemy lub inne sprawy wymagające kontaktu z przewoźnikiem. Firma oferuje przede wszystkim transport kontenerowy w tym przesyłki niestandardowe i ponadwymiarowe.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego sposobu na wysłanie swojej przesyłki? Chcesz zaoszczędzić swój czas i nadać przesyłkę z domu, nie wchodząc na różne strony internetowe? Możesz to zrobić w jednym miejscu, dzięki naszemu intuicyjnemu systemowi nadawania przesyłek. Jak to zrobić? Wejdź na Globkurier.pl, zmierz oraz zważ swoją przesyłkę. Wpisz w odpowiednie pola dane dotyczące wymiarów. Następnie wybierz z listy ponad 50 kurierów, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego.