Menu

Opinie EV Cargo

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy EV Cargo? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

EV Cargo

Logo
4.6
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.6
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przewóz towarów to wieloetapowy proces za którym stoi wiele osób. Sprawdź jak na tle innych przewoźników wypada EV Cargo i czy warto wybrać go jako swojego przyszłego dostawcę. Jeśli skorzystałeś już z ich usług i chciałabyś się podzielić swoim zdaniem kliknij „Dodaj opinie o EV Cargo”.

Przewoźnik EV Cargo opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku EV Cargo

EV Cargo jest pojedynczą firmą o kapitale przychodu polskim i brytyjskim. Polski udział kapitału wynosi 20%. Firma powstała w 2001 roku. W Polsce w ramach firmy EV Cargo zatrudnionych jest około 30 pracowników. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 50 419 380 zł.

Jak ocenić przewoźnika EV Cargo i wystawić opinie?

Na naszej stronie rankingowej jednym z przewoźników, którego możesz ocenić jest EV Cargo. W formularzu oceny znajdziesz trzy główne kryteria, które ocenisz w systemie 5 gwiazdkowym. Najniższą oceną jest 1. Kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Swoje zdanie możesz dokładnie opisać w polu tekstowym poniżesz ocenianych kryteriów. To tam opisz czego dotyczyła Twoja usługa, jakie były pozytywy czy negatywy z Waszej współpracy. Każda opinia jest ważna nie tylko dla przyszłych Klientów, co dla samej firmy.

Oferta EV Cargo

EV Cargo oferuje usługi z zakresu transportu lotniczego, morskiego, kolejowego i drogowego. Transport drogowy obsługiwany jest na terenie Wielkiej Brytanii, Europy, Północnej Afryki, Turcji i Rosji. Dodatkowo firma EV Cargo rozwija się również w usługach łańcucha dostaw, logistyki i technologii.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Na stronie głównej GlobKurier.pl znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie uzupełniasz podstawowe dane takie jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Te dane są potrzebne do uzyskania wyceny różnych przewoźników najlepiej dopasowane do Twojej przesyłki. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje gamę ofert dedykowaną dla Ciebie. Wybierz najlepszą opcję i przejdź do kolejnego etapu, którym jest uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy. Ostatnim etapem zamykającym wycenę jest płatność za przesyłkę.