• Opinie EUROGATE LOGISTICS

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy EUROGATE LOGISTICS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  EUROGATE LOGISTICS

  Logo
  4.3
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.3
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Szukasz najlepszego przewoźnika i zastanawiasz się jak wypada w rankingu firma EUROGATE LOGISTICS? Oceń poszczególne elementy usługi w tym cenę i szybkość transportu jeśli kiedykolwiek korzystałeś z serwisu tej firmy. Poznaj również zdanie innym na temat jakości usług EUROGATE LOGISTICS.

  Przewoźnik EUROGATE LOGISTICS opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku EUROGATE LOGISTICS

  EUROGATE LOGISTICS powstała w Wielkiej Brytanii w 1999 roku. Firma zatrudnia w Polsce blisko 100 osób i posiada biura w 4 miastach. Firma rozwija się łącznie w 6 krajach Europy. W 2020 firmie udało się uzyskać 252 771 162 zł.

  Jak ocenić przewoźnika EUROGATE LOGISTICS i wystawić opinie?

  EUROGATE LOGISTICS ocenisz za pomocą prostego formularza dostępnego na naszej stronie rankingowej. Oceń trzy najważniejsze kategorie, które świadczą o jakości usług firmy. Tymi kategoriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej wystaw swoją opinię tekstową. Możesz tutaj zaznaczyć jakiego transportu dotyczyła Twoja przesyłka, czy napotkałeś jakieś problemy podczas procesu, czy wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię na temat przewoźnika.

  Oferta EUROGATE LOGISTICS

  W usługach firmy EUROGATE LOGISTICS znajdziesz rozwiązania dotyczące transportu drogowego, lotniczego, morskiego i specjalistycznego, a także przeprawy promowe. Transport rogowy obsługiwany jest jako całopojazdowy i częściowy w całej Europie, Rosji, krajach WNP i Azji Środkowej. EUROGATE LOGISTICS specjalizuje się w branżach FMCG, papierach i opakowaniach, motoryzacji i przemyśle.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Platforma GlobKurier.pl pozwala wycenić przesyłkę wśród wielu popularnych przewoźników. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej i zawiera pola do uzupełnienia takich danych jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Uzupełnij je, aby przejść do kolejnego kroku. W tym momencie system przedstawi Ci oferty przewoźników w korzystniejszych cenach niż na ich bezpośrednich stronach. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną pod siebie i przejdź dalej. Na tym etapie wyceny uzupełniasz dane nadawcy i odbiorcy. Możesz również wybrać dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem. Przejdź do płatności, która jest ostatnim etapem zamykającym proces wyceny.