Menu

Opinie EUROGATE LOGISTICS

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy EUROGATE LOGISTICS? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

EUROGATE LOGISTICS

Logo
4.3
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.3
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz najlepszego przewoźnika i zastanawiasz się jak wypada w rankingu firma EUROGATE LOGISTICS? Oceń poszczególne elementy usługi w tym cenę i szybkość transportu jeśli kiedykolwiek korzystałeś z serwisu tej firmy. Poznaj również zdanie innym na temat jakości usług EUROGATE LOGISTICS.

Przewoźnik EUROGATE LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku EUROGATE LOGISTICS

EUROGATE LOGISTICS powstała w Wielkiej Brytanii w 1999 roku. Firma zatrudnia w Polsce blisko 100 osób i posiada biura w 4 miastach. Firma rozwija się łącznie w 6 krajach Europy. W 2020 firmie udało się uzyskać 252 771 162 zł.

Jak ocenić przewoźnika EUROGATE LOGISTICS i wystawić opinie?

EUROGATE LOGISTICS ocenisz za pomocą prostego formularza dostępnego na naszej stronie rankingowej. Oceń trzy najważniejsze kategorie, które świadczą o jakości usług firmy. Tymi kategoriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wyznaczniki jakości ocenisz w skali 1 do 5, z czego 5 jest najwyższą oceną. Poniżej wystaw swoją opinię tekstową. Możesz tutaj zaznaczyć jakiego transportu dotyczyła Twoja przesyłka, czy napotkałeś jakieś problemy podczas procesu, czy wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby dodać opinię na temat przewoźnika.

Oferta EUROGATE LOGISTICS

W usługach firmy EUROGATE LOGISTICS znajdziesz rozwiązania dotyczące transportu drogowego, lotniczego, morskiego i specjalistycznego, a także przeprawy promowe. Transport rogowy obsługiwany jest jako całopojazdowy i częściowy w całej Europie, Rosji, krajach WNP i Azji Środkowej. EUROGATE LOGISTICS specjalizuje się w branżach FMCG, papierach i opakowaniach, motoryzacji i przemyśle.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Platforma GlobKurier.pl pozwala wycenić przesyłkę wśród wielu popularnych przewoźników. Formularz szybkiej wyceny znajduje się na stronie głównej i zawiera pola do uzupełnienia takich danych jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Uzupełnij je, aby przejść do kolejnego kroku. W tym momencie system przedstawi Ci oferty przewoźników w korzystniejszych cenach niż na ich bezpośrednich stronach. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną pod siebie i przejdź dalej. Na tym etapie wyceny uzupełniasz dane nadawcy i odbiorcy. Możesz również wybrać dodatkowe opcje, jak ubezpieczenie czy wysyłka za pobraniem. Przejdź do płatności, która jest ostatnim etapem zamykającym proces wyceny.