Menu

Opinie EUCON

Korzystałeś z usług firmy EUCON? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

EUCON

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcesz skorzystać z usług przewoźnika morskiego? Interesuje Cię transport pomiędzy Wielką Brytanią, Europą i Irlandią? EUCON wykona dla Ciebie zlecony transport, między tymi miejscami. Chcesz skorzystać z usług tego przewoźnika, ale nie jesteś pewny? Może byłeś klientem tego przewoźnika i chciałbyś zostawić swoją ocenę? Opinie na temat tego przewoźnika znajdziesz/zostawisz na naszej stronie Globkurier.pl. Swoją ocenę mogą również udostępnić osoby nie będące klientami naszego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów oraz zapoznania się z ofertą firmy EUCON.

Przewoźnik EUCON opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku EUCON

EUCON Shipping and Transport Ltd. jest odłamem działu Container & Terminal firmy IRISH CONTINENTAL GROUP. Firma swoją siedzibę posiada w Holandii w Rotterdamie. Jest to spółka akcyjna założona w 1969 roku, zajmująca się szeroko pojętym transportem ciężarowym.

Jak ocenić przewoźnika EUCON i wystawić opinie?

Dzięki naszemu serwisowi jest to bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz na Globkurier.pl, gdzie znajdziesz intuicyjny system wystawiania ocen, polegający na 3 pytaniach dotyczących:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Odpowiedzi na powyższe pytania udzielasz za pomocą gwiazdek od 1 do 5. Dodatkowo, możesz zostawić po sobie komentarz odnośnie do firmy, z której usług korzystałeś i podzielić się swoimi osobistymi spostrzeżeniami. Zostaw swoją opinię niezależnie czy doświadczenie były negatywne, czy pozytywne. Dlaczego to tak ważne? W ten sposób pomagasz innym potencjalnym klientom danej firmy w wyborze swojego przewoźnika. Podziel się z nami swoją opinią!

Oferta EUCON

EUCON oferuje transport pomiędzy Irlandią, Wielką Brytanią i Europą. Specjalizuje się w przewozie kontenerów, pasażerów oraz samochodów. Firma posiada swój harmonogram dzięki któremu, dobierzesz terminy, w których ma dotrzeć Twój transport. Usługi sięgają dróg morskich, kolejowych, drogowych, a nawet za pomocą barki. Ich strona internetowa umożliwia śledzenie transportu, wysoce wykfalifikowany personel świetną obsługę klienta.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego oraz niezawodnego sposobu na nadanie swojej przesyłki? Nasz serwis umożliwi Ci to bez zbędnych przeszkód! Wystarczy, że wejdziesz na stronę Globkurier.pl. W odpowiednie pola wpiszesz dane, dotyczące wagi i wymiarów przesyłki. Wybierzesz kuriera, z naszego szerokiego wachlarzu ponad 50 firm kurierskich, wypełnisz pola dotyczące nadawcy oraz adresata i już prawie będzie po wszystkim! Ostatnim krokiem będzie opłata, po której dokonaniu poczekasz na kuriera lub udasz się do punktu nadawczego. Najprościej jak się da! Zapraszamy!