• Opinie ESA Logistyka

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ESA Logistyka? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  ESA Logistyka

  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Oceń przewoźnika, aby pomóc innym Klientom wybrać najlepszego dostawcę transportu. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy ESA Logistyka podziel się swoim doświadczeniem z firmą. Czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione, czy może napotkałeś się na jakieś problemy. Jakość usług transportowych powinna być na najwyższym poziomie zapewniając szybkość dostaw w najlepszej cenie.

  Przewoźnik ESA Logistyka opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ESA Logistyka

  ESA Logistyka to pojedyncza firma japońskiego pochodzenia. Powstała w 2009 roku. Prezesem Zarządu w Polsce jest Łukasz Chwalczuk. Oddział firmy w Polsce jest jednym z trzech dostępnych w Europie. Pozostałe dwa znajdują się w Czechach i Słowacji. W ESA Logistyka w Polsce zatrudnionych jest około 400 osób. Przychód jaki udało się osiągnąć firmie w 2020 roku wynosił 126 452 000 zł.

  Jak ocenić przewoźnika ESA Logistyka i wystawić opinie?

  Na naszej stronie ranking kurierów możesz ocenić wielu przewoźników w tym ESA Logistyka. Jest to proste i szybkie i może pomóc innym Klientom w podjęciu decyzji. W formularzu opinii ocenisz trzy główne wyznaczniki jakości, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe wartości są wyświetlane w skali pięciogwiazdkowej. Z czego 1 gwiazdka oznacza najniższą ocenę. Poniżej znajdziesz pole tekstowe, które jest przeznaczone do dokładniejszego opisania Twojej opinii. Opisz dlaczego jesteś zadowolony lub co wywołało Twoje niezadowolenie podczas całego procesu.

  Oferta ESA Logistyka

  ESA Logistyka świadczy usługi logistyczne wśród których należy wymienić logistykę dystrybucji, transport drogowy, lotniczy, morski, kolejowy, magazynowanie, transport specjalny, usługi celne czy logistykę projektową. W ofercie transportu mona znaleźć standardowe usługi spedycji krajowej i międzynarodowej, a także ładunków ponadgabarytowych czy towarów wysokiego ryzyka lub wartości.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szukasz taniego kuriera? Wybierz platformę GlobKurier.pl i dzięki naszej wyszukiwarce znajdź najtańszego kuriera. Na stronie głównej znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie podajesz wymiary, wagę i ilość paczek, a następnie klikasz „Wyceń przesyłkę”. Po chwili w oknie przeglądarki pojawi się oferta cenowa różnych przewoźników w korzystniejszej cenie. Wybierz swoją opcję i przejdź do etapu uzupełniania danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pół przejdziesz do płatności, która kończy proces wyceny.