Opinie Enterprise Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Enterprise Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Enterprise Logistics

Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera
Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Cena
Czas
Poleć kuriera

Wyraź opinię na temat usług firm transportowych na stronie ranking kurierów. Jedną z nich jest Enterprise Logistics. Jeśli miałeś okazję korzystać z usług transportowych tego przewoźnika uzupełnij formularz szybkiej oceny, dzięki czemu możesz pomóc innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Enterprise Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Enterprise Logistics

Enterprise Logistics jest firmą polską, która powstała w 2008 roku. Prezesem firmy jest Maciej Gonerko. Enterprise Logistics zatrudnia około 20 osób. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód 68 190 187 zł.

Jak ocenić przewoźnika Enterprise Logistics i wystawić opinie?

Wybierz ranking kurierów i zostaw swoją opinię na temat przewoźnika Enterprise Logistics. W formularzu dostępnym na stornie znajdziesz trzy główne kryteria, które możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najgorszą oceną jest 1. Kryteria w formularzu dotyczą takich wytycznych jakości jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenieniu wszystkich kryteriów dodaj komentarz w polu tekstowym. Możesz tam opisać czego dokładnie dotyczyła usługa i czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione. Po uzupełnieniu wszystkich pół zatwierdź swoją opinię poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

Oferta Enterprise Logistics

Enterprise Logistics oferuje swoim Klientom transport drobnicowy, gdzie posiada 11 stałych linii łączących Polskę z Norwegią, Szwecją i Danią. Kolejnymi połączeniami realizowanymi pomiędzy Polską, a krajami Skandynawskimi jest transport w temperaturze kontrolowanej, czyli transport chłodniczy. W ramach swoich usług Enterprise Logistics proponuje również pełną gamę usług celnych oraz magazynowanie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybka wycena dostępna na stornie głównej GlobKurier.pl pozwala zamówić przesyłkę w znacznie korzystniejszej cenie niż na stronie samego przewoźnika. W formularzu do wycena należy podać wymiary, wagę i ilość przesyłek, a także kraj skąd i dokąd będzie realizowana dostawa. Po uzupełnieniu danych kliknij „Wyceń przesyłkę” i sprawdź jakie ceny proponują popularni dostawy. Następnym krokiem jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim elementem procesu wyceny jest opłacenie przesyłki.