Menu

Opinie Enterprise Logistics

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Enterprise Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Enterprise Logistics

Logo
2.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wyraź opinię na temat usług firm transportowych na stronie ranking kurierów. Jedną z nich jest Enterprise Logistics. Jeśli miałeś okazję korzystać z usług transportowych tego przewoźnika uzupełnij formularz szybkiej oceny, dzięki czemu możesz pomóc innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik Enterprise Logistics opinie

Filtruj

Enterprise Logistics
Ocena Ogólna: 1
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
Chciałabym wszystkim powiedzieć jaką DHL jest cudowną firmą. I chciałabym, abyśmy wszyscy zaczęli ją bojkotować, by zniknęła z naszego rynku, bo to, co odstawiają to jakiś żart. I przede wszystkim NIE ZAMAWIAĆ za ich pośrednictwem NICZEGO, bo jak nie zniszczą, to lesera nazywają pracownikiem. Tydzien męczarni po to, zeby bezczelnie zwrocili mi przesyłkę. Negatywny PR to dla nich nic, skargi klientów na beznadziejną jakość usług maja gdzies, brak kontaktu z kurierem, przestraszona pani z infolinii, która nie potrafi rozwiązać problemu tak, aby każdy był zadowolony. Poczta Polska zostawia chociaż awizo, że masz paczkę do odbioru, a DHL chyba ma nadzieję, że każdy człowiek jest zdolny do transcendencji, no ale takich zdolnych to tylko na stanowisku kuriera można znaleźć w tej firmie. Miałam paczkę na 31.10. Prób dodzwonienia się: 6 + sms. Środa święto. Wczoraj też wykonałam parę połączeń i miał to gdzieś. Dzisiaj łaskawie odebrał telefon i poinformował mnie, że już był i nikogo nie było. Nie zadzwonił, bo za ciezkie zadanie dla takiego chłopa jak on, on może zajmować się tylko prymitywnymi rzeczami, bo zadzwonić za trudno i zawsze mozna sie wykrecic tym, ze domofon nie dziala. Czasem w starym budownictwie nie dziala, a nie każdy mieszka na osiedlu wybudowanym w 2022 roku. Czyzby dyskryminacja? 🙂 Tyle, że przez to nie poszłam do pracy byle tylko tą paczkę odebrać. Dzwonie na infolinię żeby przekierowali do punktu wczoraj to, że oni nie mogą. Dzisiaj już paczka do zwrotu, bo oni nie mogą przekierować (co to za firma która nie ma takiej możliwości?). W Zalando nic nie wiedzą, bo narobiłam takiego rabanu, żeby w końcu zaczęli przejmować się tym, co robią. Ja przez idiotow jestem stratna. A infolinia i tak wciska mi kit, że kurier zrobił wszystko, co mógł. Jest też takie przysłowie, że kto kłamie i oszukuje ten sam od tych matactw ginie...
S., 3 listopada 2023

Informacje o przewoźniku Enterprise Logistics

Enterprise Logistics jest firmą polską, która powstała w 2008 roku. Prezesem firmy jest Maciej Gonerko. Enterprise Logistics zatrudnia około 20 osób. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód 68 190 187 zł.

Jak ocenić przewoźnika Enterprise Logistics i wystawić opinie?

Wybierz ranking kurierów i zostaw swoją opinię na temat przewoźnika Enterprise Logistics. W formularzu dostępnym na stornie znajdziesz trzy główne kryteria, które możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najgorszą oceną jest 1. Kryteria w formularzu dotyczą takich wytycznych jakości jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Po ocenieniu wszystkich kryteriów dodaj komentarz w polu tekstowym. Możesz tam opisać czego dokładnie dotyczyła usługa i czy wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione. Po uzupełnieniu wszystkich pół zatwierdź swoją opinię poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”.

Oferta Enterprise Logistics

Enterprise Logistics oferuje swoim Klientom transport drobnicowy, gdzie posiada 11 stałych linii łączących Polskę z Norwegią, Szwecją i Danią. Kolejnymi połączeniami realizowanymi pomiędzy Polską, a krajami Skandynawskimi jest transport w temperaturze kontrolowanej, czyli transport chłodniczy. W ramach swoich usług Enterprise Logistics proponuje również pełną gamę usług celnych oraz magazynowanie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szybka wycena dostępna na stornie głównej GlobKurier.pl pozwala zamówić przesyłkę w znacznie korzystniejszej cenie niż na stronie samego przewoźnika. W formularzu do wycena należy podać wymiary, wagę i ilość przesyłek, a także kraj skąd i dokąd będzie realizowana dostawa. Po uzupełnieniu danych kliknij „Wyceń przesyłkę” i sprawdź jakie ceny proponują popularni dostawy. Następnym krokiem jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim elementem procesu wyceny jest opłacenie przesyłki.