Menu

Opinie EMU LINES

Korzystałeś z usług firmy EMU LINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

EMU LINES

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chciałbyś skorzystać z usług przewoźnika morskiego, który posiada pełen zakres możliwości w tym typie transportu? EMU LINES jest jedną z firm, która zapewnia takie usługi. Jesteś niezdecydowany, którego przewoźnika wybrać? Nie wiesz jakie kwestie brać pod uwagę? Może korzystałeś z usług tej firmy i chciałbyś podzielić się swoją opinią by polecić lub przestrzec innych? Jeżeli tak, skorzystaj z naszego rankingu! Dzięki naszemu serwisowi i zaawansowanemu systemowi ocen będziesz mógł dokładnie sprawdzić jak działa dana firma.

Przewoźnik EMU LINES opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku EMU LINES

EMU LINES Pvt Ltd, została założona w roku 1989. Siedziba tej firmy znajduje się w Indiach w stanie Maharashtra w mieście Thane. Zajmuje się przede wszystkim transportem morskim, ale również składowaniem towarów i szeroko rozumianą logistyką. Firma posiada sieć biur w poszczególnych miastach, dzięki czemu klienci są pod ciągłą opieką pracowników firmy.

Jak ocenić przewoźnika EMU LINES i wystawić opinie?

Jeżeli myślałeś, że nie ma w sieci miejsca, w którym możesz znaleźć zbiór opinii, o dużej ilości przewoźników Polskich jak i zagranicznych to nie dowiedziałeś się o Globkurier.pl. Nasza strona prowadzi ranking w którym, również TY możesz zostawić swoją ocenę. W jaki sposób? Wejdź na stronę Globkurier.pl. Znajdziesz tam formularz złożony z 3 pytań dotyczących:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

Posiadamy również sekcję komentarzy w której, każdy kto korzystał z usług firm kurierskich, może zostawić swoje osobiste spostrzeżenia odnośnie do tych z których usług korzystał.

Oferta EMU LINES

Firma oferuje szeroki wachlarz usług. Przede wszystkim jest to transport kontenerowy oraz dystrybucja. Strona internetowa przewoźnika umożliwia śledzenie transportu oraz pobór dokumentów przewozowych bez względu na porę dnia czy miejsce na ziemi. Ich usługi sięgają towarów standardowych, niewymiarowych, niebezpiecznych czy takich, które potrzebują niższych temperatur. Zaletą tej firmy, jest możliwy przewóz sprzętów ciężkich lub gazów czy paliw.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Strona Globkurier.pl oferuje wiele funkcji, które z pewnością zaspokoją oczekiwania potencjalnych klientów. Jedną z nich jest możliwość szybkiego nadania przesyłki. Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Globkurier.pl, następnie zważysz oraz zmierzysz przesyłkę i wpiszesz uzyskane dane w odpowiednie pola. W kroku kolejnym, ukaże Ci się lista ponad 50 firm kurierskich, które zajmą się Twoją przesyłką. Wybierz jednego z nich, przejdź dalej, uzupełnij dane dotyczące nadawcy i adresata, opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego. Gotowe!