• Opinie ECU-LINE

  Korzystałeś z usług firmy ECU-LINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  ECU-LINE

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Jak powinien wyglądać dobrze zrealizowany transport? Jakie aspekty u danego przewoźnika należy brać pod uwagę? Czy dużo osób korzystało z usług danego przewoźnika? Jeżeli tak to jakie mieli z nim doświadczenia? Korzystałeś z usług firmy ECU-LINE i chciałbyś podzielić się swoją opinią lub poznać opinię innych? Jeżeli tak, możesz skorzystać z naszego rankingu, o tym jak to zrobić opowiemy poniżej. ECU-LINE jest jedną z firm oferujących swoje usługi w przewozie morskim, która swoimi zasięgami dosięga całej kuli ziemskiej.

  Przewoźnik ECU-LINE opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ECU-LINE

  Firma została założona w 1987 roku jako ECU-LINE, aktualną nazwą firmy jest ECU WORLDWIDE. Zajmuje się transportem morskim, logistyką i składowaniem towarów. Aktualną siedzibą główną firmy jest ta znajdująca się w Indiach, dokładniej w mieście Mumbai stanie Maharashtra. Firma posiada ponad 300 biur w 180 krajach, ponad 3,5 tysiąca pracowników oraz obsługuje ponad 2,4 tysiąca szlaków handlowych.

  Jak ocenić przewoźnika ECU-LINE i wystawić opinie?

  Wybranie przewoźnika jest decyzją trudną tym bardziej, jeśli chodzi o przewóz towarów wartościowych. Jeżeli korzystałeś z usług przewoźnika ECU-LINE możesz wystawić mu opinie za pomocą naszego rankingu na stronie Globkurier.pl. Jak to działa? Po wejściu na naszą stronę, znajdziesz ranking kurierów. W tym miejscu możesz wystawić ocenę za pomocą pięciogwiazdkowego systemu który, odnosi się do 3 aspektów:

  • Szybkości transportu
  • Kosztu transportu
  • Godności polecenia

  Po wystawieniu w ten sposób oceny możesz udzielić swojego komentarza niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna lub negatywna. Ważne jest to, że po wystawieniu opinii pomożesz innym w wyborze i zrozumieniu w jakich kwestiach dana firma jest lepsza, a w których gorsza.

  Oferta ECU-LINE

  Przewoźnik oferuje swoim klientom, przewóz towarów praktycznie w każde miejsce na świecie, ze względu na wysoko rozwinięty system biur. Korzystanie przez nich z wielu tras morskich, pozwala docierać statkom na czas bez przeszkód. Dodatkowo, przewoźnik oferuje również transport lotniczy oraz lądowy, dzięki czemu Twoje towary dotrą nawet w głąb lądu. Firma umożliwia również transport towarów niestandardowych, ponadwymiarowych i specjalistycznych.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Nasz zaawansowany system szybkiego nadania, pozwoli Ci na wysłanie swojej przesyłki w bardzo krótkim czasie. Jak możesz to zrobić? Wejdź na Globkurier.pl i w odpowiednie pola wpisz wagę oraz wymiary przesyłki. W kroku następnym zostaniesz zapoznany z listą kurierów z bazy ponad 50 firm, którzy mogą zająć się Twoją paczką. Następnie uzupełnij dane nadawcze oraz adresowe. W końcowym etapie, opłać przesyłkę oraz poczekaj na kuriera, ewentualnie wybierz się do punktu nadawczego.