Logo
Menu

Opinie DONE Deliveries

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy DONE Deliveries? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

DONE Deliveries

Logo
3.1
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.1
Ocena na podstawie 3 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

DONE Deliveries jest jedną z wielu dostępnych dzisiaj form transportowych na rynku. Czy może się ona pochwalić pozytywnymi opiniami na temat swoich usług? Zadowoleni Klienci mogą znacznie podnieść reputacje na temat firmy, zaś niezadowoleni wskazują firmie problemy nad którą powinni popracować. Jeśli korzystałeś z usług firmy DONE Deliveries opisz swoje doświadczenie w rankingu kurierów.

Przewoźnik DONE Deliveries opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku DONE Deliveries

DONE Deliveries jest firmą polskiego pochodzenia, która została założona w 2017 roku. Prezesem Zarządu firmy jest Damian Misiek. Firma prowadzi obsługę w 7 językach. DONE Deliveries zatrudnia ponad 100 pracowników. W 2020 roku firma uzyskała przychód w kwocie 71 414 757 zł.

Jak ocenić przewoźnika DONE Deliveries i wystawić opinie?

Oceń jakość usług firmy DONE Deliveries korzystając z prostego formularza na naszej stronie rankingowej. W przypadku firm transportowych zdecydowaliśmy się poddać ocenie trzy główne wyznaczniki jakości, którymi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria możesz ocenić w skali od 1 do 5, z czego najniższa jest 1. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, które umożliwia lepiej opisać doświadczenie związane z usługami firmy. Tutaj właśnie możesz określić czego dotyczyła dostawa oraz jakim środkiem transportu była przewożona. Wyjaśnij również na czym polegało Twoje zadowolenie lub jego brak. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, aby ocenić przewoźnika.

Oferta DONE Deliveries

DONE Deliveries specjalizuje się w transporcie ekspresowym. Zapewnia terminowe dostawy, ubezpieczenie ładunku, a także monitorowanie statusu przesyłki. W ramach usługi zapewnia różnego rodzaju flotę transportu w zależności od załadunku. Usługi transportowe realizowane są do 24 ton na terenie Unii Europejskiej.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Usługi kurierskie mają szeroki zakres cenowy, dlatego jeśli szukasz najlepsze oferty sprawdź wyszukiwarkę cen na stronie GlobKurier.pl. Formularz szybkiej wyceny generuje oferty popularnych przewoźników w znacznie korzystniejszych cenach. Wycena jest dopasowana do wytycznych Twojej przesyłki, które należy wpisać w formularzu. Są nimi waga, wymiary i ilość przesyłek. Po wybraniu swojego dostawcy, system przeniesie Cię do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie. Proces wyceny zamyka się opłatą za przesyłkę.