Menu

Opinie Delmas Shipping

Korzystałeś z usług firmy Delmas Shipping? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Delmas Shipping

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport towaru zawsze powinien przebiegać szybko, sprawnie i tanio. Nie ważne, czy mówimy tutaj o lądowym przewożeniu paczek i palet, czystatkach pełnych kontenerów. Firma Delmas oferuje międzynarodowe usługi transportowe, obsługując m.in. fracht morski na różnych kontynentach. Jesteś ciekaw opinii na temat firmy Delmas Shipping? A może chcesz podzielić się swoją opinią odnośnie tego przewoźnika?

Przewoźnik Delmas Shipping opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Delmas Shipping

Delmas Shipping to pochodząca z Francji (Le Havre), zajmująca się transportem kontenerowym i frachtem morskim ładunków kołowych (motocykle, samochody, autobusy, wagony kolejowe, ciężarówki). Główne między Europą Zachodnią a Afryką. W 2016 została wchłonięta przez CMA CGM, trzecią co do wielkości firmą na świecie z zakresu żeglugi kontenerowej.

Jak ocenić przewoźnika Delmas Shipping i wystawić opinie?

Należysz do grona osób, które miały okazję współpracować lub korzystać z usług firmy Delmas? Podziel się swoją opinię o tym międzynarodowym przewoźniku, zajmie to maksymalnie kilka minut, a w przyszłości może komuś pomóc. Wystarczy wypełnić formularz oceny. Znajdziemy w nim rozwijaną listę z wyborem przewoźnika, miejsce na indywidualny komentarz dotyczący firmy Delmas oraz gwiazdkowy system oceny takich parametrów, jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Oferta Delmas Shipping

Delmas w trakcie swojej działalności do 2016 roku, był największym przewoźnikiem towarowym między europejskimi a afrykańskimi portami. Specjalizowali się we frachcie kontenerowym oraz przewozie ładunków kołowych (wszelkiego rodzaju pojazdy – od osobówek, kończąc na lokomotywach i wagonach kolejowych). Obecnie świadczy usługi pod szyldem CMA CGM.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to ogólnopolski serwis, który oprócz frachtu morskiego, oferuje wyszukiwarkę usług kurierskich z oferta ponad 50 przewoźników. Transport krajowy i międzynarodowy, od koperty, przez paczkę, a kończąc na przesyłce paletowej. Potrzebne są jedynie waga i wymiary, które wprowadzamy na stronie głównej serwisu i klikamy „Wyceń przesyłkę”.

Ukaże nam się kompletna lista ze wszystkimi dostępnymi oferta firm kurierskich, zawierającymi cenę, podstawowe informacje o usłudze oraz nazwę przewoźnika. Wszystko w bardzo czytelnej i przejrzystej formie. Wskazanie interesującej nas oferty sprawi, że zostaniemy przekierowani do formularza zamówienia. Ten wypełnimy w mniej niż kwadrans, łącznie z dokonaniem szybkiej płatności za usługę.