Menu

Opinie DB Schenker

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy DB Schenker? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

DB Schenker

Logo
1.6
Ocena na podstawie 37 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.6
Ocena na podstawie 37 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dostarczenie przesyłek na czas w nienaruszony stanie jest priorytetem dla każdej firmy transportowej. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiej firmy DB Schenker. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług tego dostawcy podziel się z nami swoją opinią. Poniżej znajdziesz informacje na temat przewoźnika oraz opinie innych użytkowników, którzy skorzystali z usługi firmy DB Schenker. 

Przewoźnik DB Schenker opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku DB Schenker

DB Schenker jest niemiecką firmową transportową, która posiada łącznie 720 oddziałów w 36 krajach Europy, w tym również w Polsce. Firma powstawała w 1991 roku. Dzisiaj świadczy usługi w transporcie drogowym, lotniczym i morskim. Łącznie zatrudnia około 2000 pracowników i współpracuje na stałe z ok. 3 000 kurierów. Przychód na rok 2020 firma zrealizowała w kwocie 1 752 997 310 zł. Prezesem zarządu w Polsce jest Janusz Górski.

Jak ocenić przewoźnika DB Schenker i wystawić opinie?

Korzystałeś z usługi firmy DB Schenker i zastanawiasz się czy podzielić się swoim doświadczeniem? Dobrze trafiłeś! Wystarczy przejść do formularza oceny i uzupełnić następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

System oceniania bazuje na skali od 1 do 5, z czego 1 jest najniższą z nich. Poniżej znajdziesz pole w którym możesz podzielić się własnym komentarzem. Nie zapomnij wspomnieć czego dokładnie dotyczy Twoja opinia, pomoże to innym użytkownikom w wyborze następnego przewoźnika.

Oferta DB Schenker

Usługi firmy DB Schenker kierowane są do firm z sektora SME, dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, korporacji czy firm. W swojej ofercie proponują transport drogowy, kolejowy, lotniczy i morki, a także rozwiązania logistyki kontraktowej, lead Logistics i transport ponadgabarytowy. Usługi DB Schenker dają możliwość nadania paczek niestandardowych i o nieregularnych kształtach czy nietypowych wymiarach. Co ważne przewoźnik deklaruje możliwość wysyłki wszelkich towarów z różnych branż, w tym przesyłki z wrażliwą zawartością jak płyny czy alkohol.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz najlepszej oferty transportowej? Sprawdź jakie ceny proponują przewoźnicy używając naszego formularza do szybkiej wyceny. Podaj wymiary przesyłki oraz jej wagę po czym kliknij “Wyceń przesyłkę”. Po kilku sekundach zobaczysz oferty wielu przewoźników w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i przejdź do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki i czekanie na kuriera.